Tvorba webu snadno a rychle

Webnode je nástroj pro snadnou tvorbu www stránek. Vše jednoduše a zdarma. Můžete jej provozovat na vaší doméně.

Řešení pro vaše stránky a eshop

Stovky moderních webových šablon pro vaše stránky. Ideální řešení pro osobní i firemní web, ale také pro internetový obchod.

Proč zvolit Webnode?

Již více než 18 000 000 firem, podnikatelů, studentů, vědců, umělců a bloggerů z celého světa jsou našimi spokojenými uživateli.

Napsali o nás

Ze startupu úspěšnou firmou: Dnes má Webnode 18 milionů uživatelů, stovky tisíc platících zákazníků a 90 zaměstnanců. 4.5

Tyinternety.cz
Tyinternety.cz

Vaše stránky v mobilu i tabletu

Vaše stránky se vždy zobrazí správně i na mobilních zařízeních, Webnode každý web automaticky optimalizuje pro mobily i tablety.

Doména zdarma

Doména zdarma je u Webnode hračkou. Vyzkoušejte moderní, dynamický a přitom jednoduchý nástroj na tvorbu webových stránek, se kterým si zvládne vytvořit vlastní stránky opravdu každý. K vašim stránkám tak získáte doménu a webhosting zcela zdarma. Přesvědčte se sami!

Vyberte si Webnode

Internetové obchody jsou stále na vzestupu a v řadě případů vytvářejí silnou konkurenci kamenným obchodům, které nejsou-li schopny na tuto realitu reagovat, často končí krachem. Kde tkví základní klíč k úspěchu internetového obchodu? Jak už vyplývá z názvu, hlavní zbraní je internet. Jeho dostupnost a počet uživatelů roste každý rok, lidé si zvykli používat tuto aplikaci denně. Šetří jim čas i peníze.

Vytvořit vlastní web můžete i bezplatně

Během několika okamžiků mohou zákazníci na internetu porovnat nabídku jednotlivých prodejců. Je proto velmi důležité, aby právě váš internetový obchod zákazníka zaujal na první pohled a přesvědčil ho, že vy jste ti nejlepší. Významné místo v této strategii zaujímá doména, kterou při vytvoření projektu získáte u Webnode zdarma. V případě, že si chcete u Webnode zaregistrovat vlastní doménu, můžete tak učinit v administraci vašeho projektu. Doména by měla odrážet to, čím se zabýváte. Pro zákazníka musí být jasná, zajímavá a snadno zapamatovatelná. Tím si zaručíte, že vás neztratí ve spleti odkazů a názvů jiných konkurenčních firem.

Název webu

Název projektu by měl charakterizovat poslání tohoto webového projektu. Bude se zobrazovat na všech stránkách prezentace.

E-mailová adresa

Vaše e-mailová adresa se bude používat pro přihlášení. Budou vám na ni zaslány přístupové údaje.

Heslo

Heslo musí obsahovat alespoň šest znaků. Doporučujeme zvolit kombinaci písmen a číslic.

Zapomněli jste heslo?