Váš nový shop za 5 minut

Váš nový e-shop můžete mít vytvořen během několika minut. Stačí se zaregistrovat a můžete začít okamžitě prodávat on-line!

Jednoduché ovládání

Práci s e-shopem zvládne opravdu každý! Ovládání je intuitivní a jednoduché, nemusíte mít žádné technické znalosti.

Vlastní shop již od 167 Kč/měsíc

Získejte profesionální internetový obchod rychle a s minimálními náklady. Ideální řešení pro začátek podnikání na Internetu!

Klíčové vlastnosti

  • Profesionální e-shop spuštěný do 5 minut
  • Moderní a uživatelsky přívětivý design e-shopu
  • Podrobné statistiky a vyhodnocení objednávek
  • Příjem platebních karet přes ČS a PayPal
  • Import a export produktů
  • Napojení na porovnávače cen (např. zbozi.cz)
  • Více variant produktů (barvy, velikost, atd.)
  • Jednoduché a intuitivní ovládání

Více informací...

Naši uživatelé

Pavlína Krasňanová: So systémom Webnode som veľmi, veľmi spokojná...a kým som tam "zakotvila", vyskúšala som toho viac...a musím povedať, že sa mi veľmi páči. A som veľmi rada, že som…4.5

Pavlína Krasňanová
Velká spokojenost s Webnode

Vytvořte si eshop zdarma, snadno a rychle

Otevřete si vlastní internetový obchod doslova za pár minut. Během registrace si vyberete šablonu a zadáte potřebné údaje, to je pro začátek vše. Naplňte svůj nový eshop zbožím, které chcete prodávat, nahrávejte fotografie a popisky, třiďte produkty do kategorií a zveřejněte akční nabídky. Vše v několika kliknutích, v jednoduchém editoru. Vždy budete mít přehled o tom, co se na vašem eshopu děje, kolik máte nevyřízených objednávek a jaké produkty nakupují Vaši zákazníci nejraději. Kdykoliv budete chtít přidat nové zboží, aktuální informace o vašem obchodu nebo nové fotky, dokážete to sami, bez webmasterů a programátorů.

Snadno zveřejníte své produkty na nejznámějších porovnávačích cen. Stránky vytvořené v systému Webnode jsou navrženy pro snadnou optimalizaci, takže svůj nový eshop zvládnete sami i propagovat a dostat na přední místa vyhledávačů.

Nabízíme vám nástroj, se kterým si otevřete vlastní obchod ve vašem prohlížeči. Zvládne to opravdu každý, nečekejte a vyzkoušejte Webnode - vytvořte si profesionální eshop zdarma!

Název webu

Název projektu by měl charakterizovat poslání tohoto webového projektu. Bude se zobrazovat na všech stránkách prezentace.

E-mailová adresa

Vaše e-mailová adresa se bude používat pro přihlášení. Budou vám na ni zaslány přístupové údaje.

Heslo

Heslo musí obsahovat alespoň šest znaků. Doporučujeme zvolit kombinaci písmen a číslic.

Zapomněli jste heslo?