Váš nový shop za 5 minut

Váš nový e-shop můžete mít vytvořen během několika minut. Stačí se zaregistrovat a můžete začít okamžitě prodávat on-line!

Jednoduché ovládání

Práci s e-shopem zvládne opravdu každý! Ovládání je intuitivní a jednoduché, nemusíte mít žádné technické znalosti.

Vlastní shop již od 167 Kč/měsíc

Získejte profesionální internetový obchod rychle a s minimálními náklady. Ideální řešení pro začátek podnikání na Internetu!

Klíčové vlastnosti

  • Profesionální e-shop spuštěný do 5 minut
  • Moderní a uživatelsky přívětivý design e-shopu
  • Podrobné statistiky a vyhodnocení objednávek
  • Příjem platebních karet přes ČS a PayPal
  • Import a export produktů
  • Napojení na porovnávače cen (např. zbozi.cz)
  • Více variant produktů (barvy, velikost, atd.)
  • Jednoduché a intuitivní ovládání

Více informací...

Naši uživatelé

Nina Mainerová: Své první vlastní webové stránky jsem s Webnode vytvořila za jedinou noc, nesmírně mě to bavilo. Už za 14 dní se začali ozývat lidé, že by rádi na mé lekce výtvarných…4.5

Nina Mainerová
První zákazníci už za 14 dní

Vytvořte si eshop zdarma, snadno a rychle

Otevřete si vlastní internetový obchod doslova za pár minut. Během registrace si vyberete šablonu a zadáte potřebné údaje, to je pro začátek vše. Naplňte svůj nový eshop zbožím, které chcete prodávat, nahrávejte fotografie a popisky, třiďte produkty do kategorií a zveřejněte akční nabídky. Vše v několika kliknutích, v jednoduchém editoru. Vždy budete mít přehled o tom, co se na vašem eshopu děje, kolik máte nevyřízených objednávek a jaké produkty nakupují Vaši zákazníci nejraději. Kdykoliv budete chtít přidat nové zboží, aktuální informace o vašem obchodu nebo nové fotky, dokážete to sami, bez webmasterů a programátorů.

Snadno zveřejníte své produkty na nejznámějších porovnávačích cen. Stránky vytvořené v systému Webnode jsou navrženy pro snadnou optimalizaci, takže svůj nový eshop zvládnete sami i propagovat a dostat na přední místa vyhledávačů.

Nabízíme vám nástroj, se kterým si otevřete vlastní obchod ve vašem prohlížeči. Zvládne to opravdu každý, nečekejte a vyzkoušejte Webnode - vytvořte si profesionální eshop zdarma!

Název webu

Název projektu by měl charakterizovat poslání tohoto webového projektu. Bude se zobrazovat na všech stránkách prezentace.

E-mailová adresa

Vaše e-mailová adresa se bude používat pro přihlášení. Budou vám na ni zaslány přístupové údaje.

Heslo

Heslo musí obsahovat alespoň šest znaků. Doporučujeme zvolit kombinaci písmen a číslic.

Zapomněli jste heslo?