Tvorba webu snadno a rychle

Webnode je nástroj pro snadnou tvorbu www stránek. Vše jednoduše a zdarma. Můžete jej provozovat na vaší doméně.

Řešení pro vaše stránky a eshop

Stovky moderních webových šablon pro vaše stránky. Ideální řešení pro osobní i firemní web, ale také pro internetový obchod.

Proč zvolit Webnode?

Již více než 18 000 000 firem, podnikatelů, studentů, vědců, umělců a bloggerů z celého světa jsou našimi spokojenými uživateli.

Napsali o nás

Ze startupu úspěšnou firmou: Dnes má Webnode 18 milionů uživatelů, stovky tisíc platících zákazníků a 90 zaměstnanců. 4.5

Tyinternety.cz
Tyinternety.cz

Vaše stránky v mobilu i tabletu

Vaše stránky se vždy zobrazí správně i na mobilních zařízeních, Webnode každý web automaticky optimalizuje pro mobily i tablety.

Jak udělat www stránky

Vytvořte si zdarma a snadno www stránky s průvodcem Webnode. Nepotřebujete se učit nic nového a práce se stránkami vám bude připadat jako psaní ve Wordu. Stačí se zaregistrovat a za 5 minut máte připravený vlastní web.

3 kroky, jak udělat www stránky za 5 minut

Udělat svoje www stránky, nemusí zabrat více než pár minut. Postačí vám zkušenosti z běžné práce s textovým editorem. O vše ostatní se postará redakční systém Webnode:

1. Zaregistrujte se
Při registraci zadejte adresu, přes kterou vaše stránky najdou internetoví uživatelé. Adresa bude mít např. tvar „moje-stranky.webnode.cz“. Po registraci můžete nastavit i kratší doménu, např. www.moje-stranky.cz. Pak už jen vyplňte svou e-mailovou adresu a zadejte bezpečnostní heslo, kterým se budete přihlašovat k úpravám stránek.

2. Zvolte typ stránek
Zvažte, jestli potřebujete osobní stránky, firemní web, nebo internetový obchod. Typ webu nelze později změnit. Na vašem účtu však můžete zdarma vytvářet libovolný počet webů a vyzkoušet všechny typy. U firemního webu získáte stránky přizpůsobené vašemu oboru včetně textů.

3. Vyberte vzhledu webu
Díky připraveným grafickým šablonám ušetříte peníze za návrh vzhledu webových stránek a nemusíte čekat na grafika. Vzhled můžete kdykoli měnit, upravovat a v případě zájmu objednat vytvoření unikátní grafické šablony na míru.

S Webnode je to zadarmo

Vyzkoušejte si, jak udělat www stránky vlastními silami během 5 minut. Ušetříte za grafický návrh, naprogramování šablony, nákup redakčního systému, vytvoření jednotlivý stránek i naplnění textů. S Webnode, nemusíte platit žádné firmě za tvorbu www stránek.
Co potřebujete k vytvoření www stránek? Prakticky nic. Zaregistrujte se a během 5 minut získáte své vlastní www stránky zdarma.

Název webu

Název projektu by měl charakterizovat poslání tohoto webového projektu. Bude se zobrazovat na všech stránkách prezentace.

E-mailová adresa

Vaše e-mailová adresa se bude používat pro přihlášení. Budou vám na ni zaslány přístupové údaje.

Heslo

Heslo musí obsahovat alespoň šest znaků. Doporučujeme zvolit kombinaci písmen a číslic.

Zapomněli jste heslo?