Tvorba webu snadno a rychle

Webnode je nástroj pro snadnou tvorbu www stránek. Vše jednoduše a zdarma. Můžete jej provozovat na vaší doméně.

Řešení pro vaše stránky a eshop

Stovky moderních webových šablon pro vaše stránky. Ideální řešení pro osobní i firemní web, ale také pro internetový obchod.

Proč zvolit Webnode?

Již více než 18 000 000 firem, podnikatelů, studentů, vědců, umělců a bloggerů z celého světa jsou našimi spokojenými uživateli.

Napsali o nás

Webnode má za sebou již šest let existence. Funguje ve více než 30 zemích světa a dohromady má více než 18 milionů zákazníků. O všech novinkách a důležitých milnících vyprávěl majitel…4.5

Lupa.cz
Lupa.cz

Vaše stránky v mobilu i tabletu

Vaše stránky se vždy zobrazí správně i na mobilních zařízeních, Webnode každý web automaticky optimalizuje pro mobily i tablety.

Šablony na web zdarma

Vytvořte si stránky a používejte šablony na web zdarma. Webnode je špičkový nástroj na tvorbu www stránek, se kterým si zvládne vytvořit vlastní web opravdu každý. Zkuste to nyní!

Webnode je ideální volba

  • webové stránky zdarma a bez reklam
  • tvorba vlastního webu bez technických znalostí
  • jednoduché ovládání a šablony zdarma

Alespoň minimální zkušenosti s počítačem jsou dnes podmínkou téměř v každém zaměstnání. Roste počet domácností s přístupem na internet. Lidé si stále rozšiřují své znalosti nejen v oblasti technologií. To, co před pár lety bylo určené pro specialisty, je dnes dostupné pro obyčejné lidi. O čem je vlastně řeč? Vlastní internetové stránky - svět, který tvoříte vy. Svět, který chcete sdílet s ostatními.

Naštěstí je na internetu velká spousta aplikací, které vám pomohou při vytváření stránek. Například šablony na web lze s Webnode využívat zcela bezplatně. Na výběr máte pestrou škálu motivů a barev, které nejlépe vystihnou vaši osobnost nebo účel, pro který web zřizujete. Nepotřebujete žádné technické znalosti, ani nic instalovat nebo konfigurovat. Stačí jen Internetový prohlížeč a 5 minut času. Tvorba webových prezentací pro vás bude hračka.

Název webu

Název projektu by měl charakterizovat poslání tohoto webového projektu. Bude se zobrazovat na všech stránkách prezentace.

E-mailová adresa

Vaše e-mailová adresa se bude používat pro přihlášení. Budou vám na ni zaslány přístupové údaje.

Heslo

Heslo musí obsahovat alespoň šest znaků. Doporučujeme zvolit kombinaci písmen a číslic.

Zapomněli jste heslo?