Zdarma a bez reklam

Nyní můžete mít vlastní webové stránky rychle a zdarma. Žádné otravné reklamy. Jsme rádi, že budete využívat naše technologie.

I tvoje babička to zvládne

Je to opravdu tak jednoduché. Nepotřebujete žádné technické znalosti, ani nic instalovat nebo konfigurovat. Stačí jen internetový prohlížeč a 5 minut času.

Moderní design Vašich stránek

Víme jak je důležitý vzhled Vašeho webu. Chápeme Vaše potřeby.
Naši profesionální grafici pro Vás připravili stovky moderních šablon. Vybere si opravdu každý!

Klíčové vlastnosti

 • Vše zdarma a bez reklam
 • Bez instalace a konfigurace
 • Provoz na vaší vlastní doméně
 • Fotogalerie, ankety, diskuze
 • Blogy, vyhledávání, RSS
 • Podrobné statistiky návštěvnosti
 • Podpora komunitních a sociálních služeb
 • Integrace mnoha služeb třetích stran (gadgety)

Více informací...

Naši uživatelé

Soňa Huberová: Pro neziskový projekt jsme potřebovali minimalizovat náklady na prezentaci. Na doporučení přátel jsme zvolili Webnode a s volbou jsme spokojeni. Kromě rychlé a jednoduché…4.5

Soňa Huberová
Minimalizovat náklady na web

Tvorba www stránek

Tvorba www stránek je ode dneška hračkou! Využijte moderní, dynamický a jednoduchý publikační systém, se kterým si zvládne vytvořit vlastní stránky opravdu každý. Zkuste si to sami!

Vyberte si Webnode

 • zcela zdarma a bez reklam
 • tvorba webu bez technických znalostí
 • jednoduché ovládání a bohatá nabídka vzhledů

Nemusíte být počítačový odborník, abyste se mohli věnovat tvorbě webových stránek. Webnode je ideálním nástrojem pro tvorbu webu, protože nevyžaduje žádné technické dovednosti – stačí se zaregistrovat a za pár minut může být váš vlastní web online. Nezatěžujte se technickými detaily, o všechno se postaráme. Vy se můžete plně soustředit na tvorbu obsahu webových stránek.

Tvorba webových stránek zároveň není nikterak nákladná, u nás si můžete vytvořit vlastní www stránky zcela zdarma. V nabídce si můžete vybrat z desítek vzhledů a vytvořit si strukturu nového webu přímo v prostředí prohlížeče – nebudete potřebovat žádný další software. Webnode je zároveň kompatibilní s obrovským množstvím služeb třetích stran – jednouše tak můžete při tvorbě www stránek vkládat videa či mini aplikace a rychle tak rozšiřovat možnosti vašeho webu.

Mít vlastní www stránky o svých domácích mazlíčcích či zálibách je milou kratochvílí, firemní stránky či e-shop lze v současnosti vnímat spíše jako podmínku úspěšného podnikání. I firemní stránky a e-shop přitom můžete s Webnode vytvořit zcela zdarma, v případě potřeby pokročilých služeb pak můžete využít naši nabídku prémiových balíčků služeb.

Název webu

Název projektu by měl charakterizovat poslání tohoto webového projektu. Bude se zobrazovat na všech stránkách prezentace.

E-mailová adresa

Vaše e-mailová adresa se bude používat pro přihlášení. Budou vám na ni zaslány přístupové údaje.

Heslo

Heslo musí obsahovat alespoň šest znaků. Doporučujeme zvolit kombinaci písmen a číslic.

Zapomněli jste heslo?