Zdarma a bez reklam

Nyní můžete mít svůj vlastní web rychle a zdarma. Žádné otravné reklamy, jen vlastní stránky za 5 minut - bez programování!

I tvoje babička to zvládne

Je to opravdu tak jednoduché. Nepotřebujete žádné technické znalosti, ani nic instalovat nebo konfigurovat. Stačí jen internetový prohlížeč a 5 minut času.

Moderní design pro váš web

Víme jak je důležitý vzhled vašeho webu. Chápeme vaše potřeby.
Naši zkušení grafici neustále připravují nové moderní šablony pro vaše webové stránky. Vybere si opravdu každý!

Vlastnosti osobního webu

 • Web či blog zdarma a bez reklam
 • Bez instalace a konfigurace
 • Provoz na vaší vlastní doméně
 • Fotogalerie, ankety, diskuze
 • Stovky moderních webových šablon
 • Webhosting zdarma
 • Snadné propojení se sociálními sítěmi
 • Integrace mnoha služeb třetích stran (gadgety)

Více informací...

Naši uživatelé

Pavlína Krasňanová: So systémom Webnode som veľmi, veľmi spokojná...a kým som tam "zakotvila", vyskúšala som toho viac...a musím povedať, že sa mi veľmi páči. A som veľmi rada, že som…4.5

Pavlína Krasňanová
Velká spokojenost s Webnode

Tvorba www stránek

Tvorba www stránek je ode dneška hračkou! Využijte moderní, dynamický a jednoduchý publikační systém, se kterým si zvládne vytvořit vlastní stránky opravdu každý. Zkuste si to sami!

Vyberte si Webnode

 • zcela zdarma a bez reklam
 • tvorba webu bez technických znalostí
 • jednoduché ovládání a bohatá nabídka vzhledů

Nemusíte být počítačový odborník, abyste se mohli věnovat tvorbě webových stránek. Webnode je ideálním nástrojem pro tvorbu webu, protože nevyžaduje žádné technické dovednosti – stačí se zaregistrovat a za pár minut může být váš vlastní web online. Nezatěžujte se technickými detaily, o všechno se postaráme. Vy se můžete plně soustředit na tvorbu obsahu webových stránek.

Tvorba webových stránek zároveň není nikterak nákladná, u nás si můžete vytvořit vlastní www stránky zcela zdarma. V nabídce si můžete vybrat z desítek vzhledů a vytvořit si strukturu nového webu přímo v prostředí prohlížeče – nebudete potřebovat žádný další software. Webnode je zároveň kompatibilní s obrovským množstvím služeb třetích stran – jednouše tak můžete při tvorbě www stránek vkládat videa či mini aplikace a rychle tak rozšiřovat možnosti vašeho webu.

Mít vlastní www stránky o svých domácích mazlíčcích či zálibách je milou kratochvílí, firemní stránky či e-shop lze v současnosti vnímat spíše jako podmínku úspěšného podnikání. I firemní stránky a e-shop přitom můžete s Webnode vytvořit zcela zdarma, v případě potřeby pokročilých služeb pak můžete využít naši nabídku prémiových balíčků služeb.

Název webu

Název projektu by měl charakterizovat poslání tohoto webového projektu. Bude se zobrazovat na všech stránkách prezentace.

E-mailová adresa

Vaše e-mailová adresa se bude používat pro přihlášení. Budou vám na ni zaslány přístupové údaje.

Heslo

Heslo musí obsahovat alespoň šest znaků. Doporučujeme zvolit kombinaci písmen a číslic.

Zapomněli jste heslo?