Tvorba webu snadno a rychle

Webnode je nástroj pro snadnou tvorbu www stránek. Vše jednoduše a zdarma. Můžete jej provozovat na vaší doméně.

Řešení pro vaše stránky a eshop

Stovky moderních webových šablon pro vaše stránky. Ideální řešení pro osobní i firemní web, ale také pro internetový obchod.

Proč zvolit Webnode?

Již více než 18 000 000 firem, podnikatelů, studentů, vědců, umělců a bloggerů z celého světa jsou našimi spokojenými uživateli.

Napsali o nás

Ze startupu úspěšnou firmou: Dnes má Webnode 18 milionů uživatelů, stovky tisíc platících zákazníků a 90 zaměstnanců. 4.5

Tyinternety.cz
Tyinternety.cz

Vaše stránky v mobilu i tabletu

Vaše stránky se vždy zobrazí správně i na mobilních zařízeních, Webnode každý web automaticky optimalizuje pro mobily i tablety.

Web stránky

Systém pro tvorbu webových stránek Webnode je moderní, dynamický a neuvěřitelně jednoduchý na obsluhu. Vytvořit si vlastní www stránky tak zvládne opravdu každý. Zkuste sami jak snadná je tvorba webových prezentací!

Vytvořte si web stránky s Webnode

  • zcela zdarma a bez reklam
  • tvorba webových stránek bez technických znalostí
  • jednoduché ovládání a bohatá nabídka vzhledů

Na internetu se prezentuje celá řada firem nebo soukromých osob a využívají k tomu jednoduchý nástroj – web stránky. V dnešní době má k internetu přístup téměř každý, ať už doma, ve škole nebo na pracovišti. Každý si tedy dokáže vybavit některé z jeho oblíbených stránek. Naopak, často se stává, že člověk otevře stránky, které se mu vůbec nelíbí a tak je rychle opustí. V čem spočívá úspěch/neúspěch internetových stránek?

Návštěvnost vašich stránek závisí na několika faktorech

Z vlastní zkušenosti většina lidí řekne, že návštěvnost závisí především na tom, do jaké míry je jednoduchá a srozumitelná navigace na stránkách. Dále je rozhodující obsah, design a časté aktualizace. Abychom na stránku, která nás zajímá vůbec narazili, musíme ji nejdříve najít prostřednictvím vyhledávače. Statistiky dokazují, že člověk otevírá většinou pouze první čtyři odkazy. Kvalitní web je tedy výsledkem neustálé a kontinuální péče administrátora.

"Webnode mi umožnil ve velmi krátkém čase vytvořit pěkné stránky včetně zaplacení a registrace domény. Byl jsem příjemně překvapen jak to všechno bylo jednoduché... A pohrávat si s různým vzhledem stránek přes šablony bylo i zábavné ;-)" Michal Arnošt

Název webu

Název projektu by měl charakterizovat poslání tohoto webového projektu. Bude se zobrazovat na všech stránkách prezentace.

E-mailová adresa

Vaše e-mailová adresa se bude používat pro přihlášení. Budou vám na ni zaslány přístupové údaje.

Heslo

Heslo musí obsahovat alespoň šest znaků. Doporučujeme zvolit kombinaci písmen a číslic.

Zapomněli jste heslo?