Webnode přináší větší efektivitu při vytváření webových stránek

Na internetu existuje mnoho nástrojů, které vám umožní vytvořit blog zdarma. Tyto nástroje si získali svou popularitu hlavně díky jednoduchosti svého ovládání. Při srovnání s ostatními nástroji nabízí Webnode mnohem vyšší efektivitu při tvorbě obsahu.

Webnode umožňuje vytvořit blog zdarma a velice jednoduše. Pokročilé webové stránky si vytvoříte pouze s pomocí běžného internetového prohlížeče. Editace webových stránek je velmi podobná psaní v programu MS Word nebo v jakémkoliv jiném textovém editoru. Uživatelé mají možnost vylepšit své stránky velkým množstvím doplňků. Tvorba obsahu díky pouhému přetažení doplňku z nástrojové lišty je velice jednoduché. Do stránky si můžete přidat ankety, diskusní fóra, fotogalerie, videa a další.

S typickým nástrojem pro tvorbu webových stránek jste museli každou internetovou stránku vytvářet na zelené louce. Jedná se o časově náročný proces, který významně snižuje efektivitu vytváření webu. Webnode tento problém řeší speciální funkcí. Uživatelé mohou do stránek vložit dynamický a strukturovaný obsah (například článek v blogu). Tvorba obsahu se mění z utrpení v radost.

Nástroj nabízí mnoho předdefinovaných webových šablon, které si uživatelé mohou upravit zcela podle svých představ. Ve výsledku uživatelé pouze vkládají obsah do předpřipravených šablon. Takto mohou uživatelé vytvořit mnohem více internetových stránek v kratším čase.

Výzkum serveru HosTest.net tuto skutečnost pouze potvrzuje. Graf (dole) zobrazuje průměrný počet zobrazených webových stránek na každého uživatele, který si vytvořil internetové stránky ve specifickém nástroji pro tvorbu webu. Výsledek testu „dokazuje vysokou efektivitu tvorby webového obsahu“.

 

Přemýšlíte o vytvoření vlastních internetových stránek?
Tvorba stránek s Webnode je opravdu jednoduchá a navíc zdarma. Zkuste to ještě dnes!