Webnode dnes spustil nový portál

Dnes byl spuštěn nový portál Webnode, který přináší velké množství komunitních funkcí. Hlavním cílem je nabídnout našim uživatelům místo, kde mohou nalézt spoustu informací o tom, jak vylepšit své internetové stránky. Uživatelé mají na portálu šanci nalézt nejnovější informace o webových trendech, články a videa s návody na používání Webnode. Návštěvníci tu také budou moci nalézt tipy pro tvorbu webů a designu.

Součástí portálu je také rozsáhlé diskusní fórum, kde mohou zkušení uživatelé sdílet své zkušenosti s novými uživateli a pomoci jim vyřešit pokročilejší problémy. Důležitou částí fóra je „Burza služeb“. Jestliže hledáte originální grafiku pro Vaše stránky nebo hledáte kvalitního experta na oblast SEO, pak je diskusní fórum to pravé místo pro vás. Napište příspěvek o tom, jaké služby hledáte a brzy vám odpoví mnoho zkušených uživatelů.

Pro lepší orientaci v projektech jsme do portálu přidali katalog všech projektů na Webnode. Doporučujeme vám svoje stránky do katalogu správně zařadit (v administraci klikněte na tlačítko „Propagujte své stránky“). Návštěvníci portálu uvidí aktuálně nejnavštěvovanější projekty. Věříme, že se Vám portál líbí a těšíme se na všechny Vaše komentáře, které nám pomohou Vám nabídnou ještě lepší služby. Jestli nám rovnou chcete poskytnout nějaký tip, prosím použijte fórum níže.

 

Přemýšlíte o vytvoření vlastních internetových stránek?
Tvorba stránek s Webnode je opravdu jednoduchá a navíc zdarma. Zkuste to ještě dnes!