Připravujeme: Webnode E-shop

Systém Webnode E-shop se posouvá o další krok vpřed díky integraci vlastností moderního internetového obchodu do oblíbeného online editoru Webnode Builder. Stejně lehce jako webové stránky si nyní uživatelé mohou během několika okamžiků vytvořit plnohodnotný online obchod. To vše bez jakýchkoliv technických znalostí a jednoduše pomocí intuitivní technologie „Drag & drop“.

Přidávání a úpravy produktů v katalogu e-shopu je stejně jednoduchá jako správa ostatních částí webových stránek – článků, novinek nebo fotogalerií. U každého produktu můžete nastavit jeho cenu, zvolit výši sazby DPH, samozřejmostí je možnost vložení obrázku, popisu nebo štítků (tagů). To samozřejmě není vše, Webnode E-shop Vám dokonce umožní přizpůsobit si i jednotlivé kroky objednávky a vzhled nákupního košíku.

Administrace projektu pak nabízí správu způsobů plateb a způsobů doručení, ze kterých si budou moci zákazníci během objednávky volit. Vedle základního nastavení, jako je výběr měny e-shopu, obsahuje administrace také kompletní správu objednávek a zákazníků. Pro Váš přehled a pohodlí Vašich zákazníků systém automaticky zaregistruje nové zákazníky.

Upozornění: Webnode E-shop je nyní ve vývojové fázi a momentálně registrované projekty jsou určeny pouze pro testovací účely. Všechny tyto projekty budou odstraněny po spuštění finální verze Webnode E-shop.

Podívejte se na video Webnode E-shop