Webnode E-shop – technologie drag & drop i pro váš obchod

Webnode spustil novou službu zaměřenou na on-line obchodování – Webnode E-shop. Díky intuitivnímu ovládání a rozsáhlým možnostem umožňuje Webnode E-shop vytvořit si vlastní internetový obchod skutečně každému. Máte tak možnost nabízet své zboží a služby on-line zákazníkům a přijímat platby pomocí platebních karet nebo služeb typu PayPal.

Během několika okamžiků si můžete vytvořit webové stránky pro svůj obchod a přidat nabízené výrobky nebo služby. Změna ceny výrobku, nastavení slev nebo akčních nabídek, přidání obrázku a popisu výrobku nebo nastavení způsobů plateb a dopravy je nyní otázkou několika kliknutí. Pomocí Webnode E-shop nastavíte jednoduše i e-mailové zprávy s informacemi o objednávce, které systém odesílá Vašim zákazníkům nebo exportujete seznam objednávek do souboru Excel díky modulu Import/Export.

Už od spuštění systému Webnode jsme zaznamenali velký zájem uživatelů o nové „e-commerce“ widgety. Rozhodli jsme se proto vytvořit zcela nový a komplexní systém pro on-line obchodování a očekáváme, že se v roce 2009 stane významným Web 2.0 projektem v oblasti e-commerce.

 

Přemýšlíte o založení vlastního e-shopu?
Tvorba eshopu s Webnode je opravdu rychlá a snadná, svůj internetový obchod můžete mít již dnes!

 • Lucynkaaa

  dobrý den založila jsem so u výs na webnode stránku jako abchod a chci se zeptat nepotřebuji k tomu nějaké úředně ověřené papíry, abych neporušila nějaké zákony.

 • Potřebné formality budou zřejmě součástí živnostenského zákona. Jako zdroj informací pro začínající podnikatele je dobré použít například server http://www.podnikatel.cz nebo případně http://jakpodnikat.cz/

 • Jméno

  Ne nic nepotřebujete

 • petrgocal

  Odpověď je samozřejmě správná, ale jenom co se týká používání elektronického systému obchodu jako takového.
  Pokud však chcete obchodovat profesionálně (zboží prodávat zákazníkům) a za toto brát peníze, je nutné splnit celou řadu povinností. Vše začíná pořízením živnostenského listu na Živnostenském odboru Městského úřadu, kde bydlíte. Tam Vám také řeknou všechno ostatní.

 • majdalensie

  dobrý den, chtěla bych se zeptat ohledně nahrávání fotografií produktů do e-shopu – jaké množství se mi jich na stránky vejde, není to omezeno pamětí?

 • mber

  Dobrý den, když chci prodávat věci z domácnosti které již nepotřebuji musím mít na to taky nějaké papíry (jako např. na Aukru)?