Webnode se otevírá partnerům

Uživatelé Webnode, nástroje na snadnou tvorbu webových stránek zdarma, jsou zvyklí na pokročilé funkce a široké možnosti přizpůsobení, které jim systém nabízí. Rozšíření o mini aplikace (widgety) a obsah třetích stran je hojně využívanou funkcí, kterou nyní podpoříme otevřením API pro naše partnery. Po delší uzavřené spolupráci se nyní provozovatelům webových služeb otevírá část API, která umožní nabídnout jejich návštěvníkům přímé a jednoduché vkládání obsahu a mini aplikací přímo do stránek v systému Webnode.

„Spolupráce s Webnode je perfektní. Když jsem poprvé Webnode kontaktoval, rychle jsme se dohodli a záleželo pak už jen na mě, jak rychle Blueboard.cz s Webnode propojíme. Nyní už spolupracujeme více než rok a vše funguje bez problémů,“ řekl Jiří Zralý z Blueboard.cz, který je API partnerem a uživatelům Webnode nabízí bohatou nabídku vlastních mini aplikací. Dalším partnerem je například i slovenský Zoznam.sk, který umožňuje uživatelům vkládat videa z free.zoznam.sk do vlastních stránek na meu.zoznam.sk běžícím na systému Webnode.

Nabídnout sdílení a vkládání obsahu do Webnode umožní provozovatelům webových služeb oslovit statisíce uživatelů systému a ještě řádově víc návštěvníků jejich stránek. Bohaté možnosti přizpůsobení jsou u našich uživatelů velmi oblíbené a vyhledávané, což dává značný prostor pro oslovení potencionálních uživatelů a umožnit jim jednodušší manipulaci s mini aplikacemi i obsahem. Pro kvalitní a oblíbené aplikace je zde navíc i možnost získat místo v přímém výběru z nabídky v administraci Webnode.

Další využití souvisí s tzv. White Label partnery, kteří mohou služby Webnode nabízet svým zákazníkům pod vlastní značkou. Díky nově otevřeným možnostem API budou moci nabídnout svým zákazníkům jednoduché vkládání vlastních modulů do jejich stránek.

Dokumentaci, příklady a podrobný popis najdete na http://developer.webnode.com.

O Webnode

Webnode je revoluční nástroj v oblasti on-line tvorby webových stránek, který je poskytován zcela zdarma. Webnode umožňuje uživatelům bez jakýchkoliv technických znalostí vytvořit profesionálně vypadající webovou prezentaci. Vše velmi jednoduše a během několika minut.

Nabízí širokou škálu funkcí při tvorbě webové prezentace, a to bez nutnosti cokoliv instalovat či konfigurovat. Na stránky je tak možné snadno umístit mnoho interaktivních komponent (např. ankety, články, diskusní fóra, blogy, FAQ, formuláře, atd.) pouhým přetažením myší. Uživatelé mohou navíc využívat vlastní doménu druhé úrovně.

Služba Webnode je vyvíjena a provozována společností Westcom, s.r.o. Od svého založení se Westcom profiluje zejména v činnostech souvisejících s informačními technologiemi. Jedná se o služby v oblasti návrhu a realizace informačních systémů, externí správy informačních technologií, webhosting a serverhosting, ale také výzkumná a vývojová činnost v oblasti software. Westcom je soukromá společnost se sídlem v Brně, založena v roce 1998. V roce 2008 do společnosti vstoupil švýcarský investiční fond Centralway Holding.

 

Přemýšlíte o vytvoření vlastních internetových stránek?
Tvorba stránek s Webnode je opravdu jednoduchá a navíc zdarma. Zkuste to ještě dnes!

  • Ywoslaf

    Již několik měsíců využívám Vašich služeb, ke své plné spokojenosti. Děkuji. Ivo Jakl.

  • davidek2435

    Já teda sice využívám Vaších služeb od minulého týdne ale jsem s Webnode velice spokojený a doufám že ještě delší dobu budu.
    S popzdravem David Přibyl