Správa šablony na Webnode

Svoji stránku si můžete kdykoliv od základu změnit prostě tím, že si vyberete jinou šablonu. Je to snadné, celá správa šablon na Webnode je intuitivní a pohodlná. Tlačítko „Šablona webu“ v sobě skrývá hned dvě možnosti – efektivnější správu šablon a pokročilé nastavení s novými užitečnými funkcemi. Pojďme se na něj podívat z blízka.


Správa šablony na Webnode

Šablony jsou rozděleny do čtyř základních skupin a jejich náhledy okamžitě vidíte. Prémiové šablony jsou zřetelně označeny a i když zrovna nemáte žádný z balíčků služeb, můžete si vyzkoušet, jak sluší právě vašemu webu. Po kliknutí na šablonu se zobrazí přes celou obrazovku náhled webu s novou šablonou. Jedním kliknutím ji můžete buď aktivovat, nebo se vedlejším tlačítkem „Storno“ vrátit zpět na výběr. Stejně jednoduše funguje i stahování a nahrávání šablon v části „Vlastní šablony“.

Nový vzhled správy šablon v editoru webu

Nový vzhled správy šablon v editoru webu

Pokročilé nastavení

V pokročilém nastavení najdete všechna nastavení, která se týkají celého webu – můžete zde vkládat prvky, které chcete, aby se zobrazovaly na každé stránce, upravíte zde hlavičku či patičku, změníte písmo celé prezentace nebo upravíte CSS. Užitečnou novinkou jsou zde „Nástroje pro Webmastery“. Jejich pomocí jednoduše změníte ikonu stránky (favicon), a vložíte kód Webmaster tools nebo Google analytics.

Nástroje pro Webmastery

Pokročilé nastavení šablony nového editoru webu

 

Doufáme, že se vám toto vylepšení líbí a práce s Webnode pro vás bude zase o něco příjemnější;-).

Pokud budete mít nějaké problémy či dotazy, bez obav nás kontaktujte na adrese podpora@webnode.cz nebo se ptejte zde v diskusním fóru. Rádi pomůžeme. Děkujeme.

 

 • MichalMoc

  „Nástroje pro Webmastery“.
  Přesně to jsem vždy potřeboval dělat- favicon a G.A. :-)
  super!

 • M iro

  budu tieto zmeny dostupne i pre webnode.sk…? zatial s a u mna nezobrazili… dakujem..

 • Dobrý den M iro,pro slovenské uživatele je nový editor již u některých nově založených webů a nejpozději do konce prázdnin bude u všech nových webů. Jakmile bude vše otestováno a stoprocentně nachystáno, bude editor přístupný i pro všechny stávající uživatele. Prosíme proto o trpělivost, o nasazení budeme včas informovat.

 • Děkujeme za pochvalu!:)

 • Would be very cool if you could also provide this information in English. Thanks.