Web měsíce: Dokumentarnisvet.cz – dokumentární filmy online

Druhým vítězem naší soutěže Web měsíce se stal pan Daniel Mucha se svým webem dokumentarnisvet.cz! Jeho snem bylo vytvořit web s dokumentárními filmy napříč všemi žánry a kategoriemi. Portál, který by vybíral z dokumentárních filmů na internetu to nejlepší a zprostředkovával je návštěvníkům v českém jazyce. Jak se mu to povedlo?

Pan Daniel, jak se nám svěřil, má rád dokumentární filmy. Proto ho velmi mrzelo, že je jich u nás na internetu tak málo a pokud jsou, nejsou vůbec v češtině.  Rozhodl se to změnit! A spolu s Webnode se mu to opravdu podařilo.

„Portál Dokumentarnisvet.cz přináší českému divákovi dokumentární filmy – zdarma a online. Všechny dokumenty jsou volně dostupné na internetu, avšak neseřazené, na různých adresách a uživatel se v tom hůře orientuje. Dokumentarnisvet.cz je místem, kde nejenže si divák najdete svůj šálek kávy, ale také může zaslat i svůj tip na dokument, který již na netu viděl a chtěl by jeho poselství předat lidem podobného ražení.“

Tvorba webových stránek pana Daniela vždy zajímala, nemohl však dlouho najít ten správný nástroj. Vše se změnilo, když mu kamarád ukázal Webnode.

Musím říct, že od té chvíle, kdy jsem použil první šablonu Webnode pro portál Dokumentarnisvet.cz, se mnohé změnilo. Design, hierarchie webu, počet filmů i denní počet návštěv. A ačkoliv je portál Dokumentarnisvet.cz svým trváním stále dítě, jeho návštěvnost po celou dobu vzrůstá a těší se dobré pověsti. Také proto bych chtěl poděkovat svým přátelům za jejich pomoc a podporu při tvorbě webu a také lidem z Webnode, kteří řešili či řeší různé nezvyklé požadavky.“

 

A my tomuto „dítěti“ přejeme spoustu úspěchů a spokojených diváků.

 

  • Verca

    To je nadhera!!

  • www.predajnetechniky.sk

    Veľmi pekná stránka. Už som si tam našiel aj nejaké filmy na pozretie. Chcem sa spýtať toto bolo vytvorené prostredníctvom šablóny bez úprav prostredníctvom prémiového dizajnu?

    Martin Mažár
    http://www.predajnetechniky.sk