Web měsíce: Electorbikes – meet the freedom

Webem měsíce října 2012 se stal web o elektrokolech pana Tomáše Pospíšila Electorbikes – meet the freedom! Pan Pospíšil hledal před třemi lety cestu, jak se do zaměstnání dopravovat ekologicky a ekonomicky. Elektrokola ho upoutala natolik, že se rozhodl v této oblasti začít sám podnikat. A Webnode u toho samozřejmě nemohl chybět!   

Díky této zpočátku nevinné myšlence na ekologické a ekonomické dopravování do práce objevil pan Pospíšil doslova díru na trhu.  „Kontaktoval jsem tedy jednu čínskou firmu, která se zabývala prodejem elektrokol a elektrosetů na přestavbu a objednal první vzorky. Postupem času jsme dospěli až k výrobě vlastních stylových elektrokol na míru v České republice.

Jak se podnik začal rozjíždět, potřeboval pan Pospíšil svou práci někde prezentovat. „Na počátku podnikání jsem měl téměř nulovou zkušenost s tvorbou internetových stránek, řešení byla buď obvykle drahá, příliš složitá, nebo nepřehledná, vyzkoušel jsem několik řešení, ale nejvíce se mi zamlouval redakční systém od firmy Webnode.“

Úvodní stránka webu elector.cz

 

S Webnode si začal rychle rozumět: „Na systému mě nejvíce fascinovala jednoduchost, přehlednost a velmi rychlé nasazení celého systému v ostrém provozu, rozhodl jsem se v něm tedy vytvořit své první webové stránky, které používám prakticky dodnes.“ A na základě této dobré zkušenosti si pan Pospíšil poté pořídil také webové stránky pro svůj klub majitelů jízdních kol typu cruiser a již brzy spustí i internetový obchod s elektrokoly na míru.

Přejeme panu Pospíšilovi mnoho úspěchů v jeho podnikání a spoustu další zábavy při práci s Webnode!

Přemýšlíte o vytvoření vlastních internetových stránek?
Tvorba stránek s Webnode je opravdu jednoduchá a navíc zdarma. Zkuste to ještě dnes!