Registrace na webu pro efektivnější práci s komunitou

Dejte zákazníkům a návštěvníkům svého webu ještě více najevo, že si jich vážíte, a zajistěte si tím jejich věrnost a důvěru. S novou prémiovou funkcí „Registrace na webu“ jim umožníte jednoduše se registrovat na vašich stránkách a s přihlašovacími údaji přistupovat na váš web. Můžete jim tak snadno a rychle poskytovat personalizované služby nebo si získané kontakty exportovat a využít třeba pro zasílání newsletterů.  

Poskytování nadstandardních či placených služeb, osobní klientské péče nebo získávání údajů o návštěvnících webu pro pozdější kontaktování ještě nebylo jednodušší. A také příjemnější, protože návštěvníci vám je prostřednictvím registračního formuláře dávají rádi a dobrovolně.

Registrační i přihlašovací formulář na web jedním kliknutím

Formuláře, jejichž prostřednictvím se návštěvníci registrují a přihlašují, vložíte na stránku stejně jednoduše jako jakýkoliv jiný obsah ve Webnode. Každou novou registraci je třeba vždy potvrdit. Až poté se bude moci uživatel se zvolenými přihlašovacími údaji přihlásit. A pokud náhodou zapomene heslo, může si ho kdykoliv nechat zaslat na e-mail.

Jak vložit formuláře do stránky najdete v naší Nápovědě v návodu Registrace uživatelů na stránkách.

 

Formuláře pro přihlášení a registraci nové funkce Registrace na webu

Formuláře pro přihlášení a registraci nové funkce Registrace na webu 

Rychlá správa uživatelských účtů a kontaktů

Jakmile se uživatel na vašich stránkách zaregistruje, potvrzení jeho přístupu provedete buď pomocí odkazu, který vám okamžitě dorazí do e-mailové schránky, nebo přímo ve správě uživatelů v editoru Webnode. Přístup můžete uživateli jedním kliknutím kdykoliv zakázat nebo naopak povolit. Všechny kontakty pak máte možnost jakkoliv upravovat nebo stáhnout do počítače a dále s nimi pracovat.

Vše o správě uživatelských účtů najdete v naší Nápovědě v návodu Správa uživatelů.

 

Správa uživatelů nové prémiové funkce Registrace na webu

Správa uživatelů nové prémiové funkce Registrace na webu

Propojení se zaheslovanou částí webu

Spojíte-li registraci na webu s funkcí Přístup pod heslem, získáte perfektní nástroj pro vytvoření VIP klientské zóny. Svým zákazníkům tak můžete dát pocit výjimečnosti  poskytováním specifických služeb nebo nadstandardní péčí. Více o možnostech funkce Přístup pod heslem najdete v našem předchozím příspěvku Využijte všech výhod přístupu pod heslem.

Přihlaste se do Webnode a vyzkoušejte si novou funkci Registrace na webu! Funkce je součástí balíčků Standard a Profi. V eshopech se stává registrovaným uživatelem každý návštěvník, jenž provede objednávku.

 

Přemýšlíte o vytvoření vlastního webu?
Tvorba internetových stránek s Webnode je opravdu jednoduchá a navíc zdarma. Zkuste to ještě dnes!

 • Vory333

  Na tuto funkci jsem čekal od doby kdy webnode znám.

 • uprav.webnode.cz

  Hmm, není to ve verzi zadarmo, slevový kód jsem nestihl, tak mě to nezajímá :D

 • F. Hůlka

  V e-shopu mi pro zákazníky hodně chybí funkce „předchozí objednávky/faktury“ – bude takováto funkcionalita někdy dostupná? Děkuji, F. Hůlka

 • Dobrý den, tak to jsme moc rádi, že jsme Vás potěšili;). Ať se vám funkce líbí!

 • Dobrý den pane Hůlko,
  děkujeme za Váš tip na zajímavou funkci! V současné chvíli není taková funkce v plánu, ale najde-li se více zájemců, určitě takovou funkci do Webnode implementujeme. Ještě jednou díky za zajímavý podnět a přejeme mnoho úspěchů Vám i Vašemu eshopu.

 • Roman

  Strašne ma mrzí že tieto funkcie nie sú dostupné aj pre slovenských zákazníkov ktorý využívajú Vaše platené prémiové služby. Ja napríklad používam a platím za dva projekty v prémiovej verzií štandard už niekoľko rokov a tieto funkcie nemám sprístupnené. Zdá sa mi to nespravodlivé keď jeden zákazník za tie isté peniaze dostane menej ako ten ktorý platí rovnako a možno aj nenej dostane služieb naopak viac.  
     

 • Dobrý den Romane, ničeho se neobávejte! I slovenští uživatelé budou mít brzy tuto funkci. Čeká pouze na přeložení do slovenštiny. Navíc čeští uživatelé teď vychytávají poslední chybičky;), takže slovenská a další verze už pošlapou na 100%!

 • Xaya007

  Na Webgarden mají tuto funkci zdarma.

 • Dobrý den, každá firma má svou vlastní finanční politiku, je tedy opravdu možné, že Webgarden má tuto funkci zdarma.

 • Veronika Bekesova

   Mohli by ste prosím pridať možnosť vytvoriť si skupiny pre registrovaných užívateľov aby bolo možné sprístupniť určité webstránky len zvolenej skupine? Ďakujem

 • Dobrý den, paní Veroniko,
  děkujeme za dobrý tip. Momentálně takovou funkci neplánujeme, ale pokud se najde víc zájemců, určitě tuto funkci do systému přidáme. Ještě jednou díky za dobrý nápad :)

 • 1ubytovanienaslovensku

  prijájam sa aby sa po prihlásení nedalo dostať všade, ale aby sa dali vytvárať skupiny, lebo takto to nieje dokončená funkcia:-)

 • Tomas

  Je možné změnit nebo nastavit e-mail, na který je posílán požadavek na schválení registrace?

 • Dobré ráno, Tomáši :)
  Požadavek na schválení registrace Vám vždycky přijde na e-mail, pod nímž jste u Webnode zaregistrován, to změnit nejde. Můžete si ale změnit svůj registrační e-mail u Webnode podle tohoto návodu:
  http://support.webnode.com/index.php?/Knowledgebase/Article/View/101/40/jak-zmnit-pihlaovac-e-mail-do-webnode
  Mějte se krásně :) Vojtěch Žák, tým Webnode

 • Jana Lacková

  Za tu registaci se platí

 • Pěkný den, Jano.
  Nejsem si jistý, že chápu Vaši otázku.
  Registrace do Webnode je samozřejmě zdarma.
  Funkce „registrace na webu“ patří do prémiových funkcí – pokud ji chcete odemknout, stačí Vám zakoupit si balíček Mini (stojí 49 korun/měsíc).
  S pozdravem,
  Vojtěch Žák, tým Webnode

 • Tomáš

  Je možné na stránku pridať informáciu, či je užívateľ už prihlásený alebo nie ?

 • Dobrý den, Tomáši,

  takovou informaci bohužel na stránkách neuvádíme.
  Mnohokrát Vám ale děkujeme za tip k možnému vylepšení :)

  Dagmar Mašková,
  tým Webnode