Rychlý tip: vytvořte si tlačítko s odkazem snadno a rychle

Rychlý tip WebnodeZákazník klikne spíše na vizuálně atraktivní tlačítko než na strohý odkaz v textu. Často však jenom ze zvědavosti. Vytvořte pro něj hezkou grafickou vějičku a dostaňte ho přesně tam, kde ho mít chcete. Pojďte se s námi naučit, jak takové tlačítko jako odkaz vytvořit a vložit na svoji stránku.

 

Tlačítko jako odkaz na webových stránkách přesně podle svých představ si můžete snadno, rychle a hlavně zadarmo vytvořit např. pomocí služby Da Button Factory. Vložte do tlačítka příslušný text, zvolte druh písma a jeho velikost ( font – size), pohrajte si s barvou pozadí (background) i s celkovou velikostí tlačítka (size). Všechno je jen na vás.

 

Vytvoření tlačítka pomocí služby Da Button Factory

Snadná tvorba tlačítka na web pomocí služby Da Button Factory

 

Až budete s podobou tlačítka spokojeni, uložíte jej kliknutím na něj a automaticky se  spustí stahování do počítače. Pak už vám zbývá jenom nahrát tlačítko na vaše webové stránky. Vyberte si místo na stránce, kde se bude zobrazovat, a vložte ho jako obrázek. A jak na odkaz? Abyste dostali tlačítko jako odkaz, nejprve obrázek označíte a pomocí symbolu řetězu v editoru přidáte odkaz úplně stejně jako do textu.

A jakže to tedy funguje? Vyzkoušejte si to sami:

 Vytvořte si web zdarma!

 

Vytvořili jste si vlastní tlačítko? Pochlubte se nám s ním níže v komentářích nebo na naší facebookové stránce Webnode!

 

 

 • Steffanova

  Dobrý den,
  super tip a jednoduché provedení :-)…mám dotaz, když se to provede a ve webnode se zadá na tlačítku odkaz, tak se tlačítko orámuje. Co s tím?
  Děkuji
  Šteffanová

 • Dobrý den paní Šteffanová,
  orámování je předdefinováno v šabloně. Máte-li znalosti v programování, můžete si je v CSS odstranit, v případě, že ne, doporučujeme změnit šablonu na takovou, která rámečky u obrázků nevytváří (je jich většina). Děkujeme za pochopení.

 • Olga Kapralova

  Super, presne toto pre moj web aktualne hladam !!! len tak dalej

 • Dobrý den Olga, jsme moc rádi, že jsme mohli poradit;)

 • ragi79

  super,, vďaka :-)

 • Rámu sa dá zbaviť aj tak, že ľavým tlačítkom myši kliknete na obrázok, tam sú vlastnosti obrázka a do Rám (border) napíšete 0. Aspoň mne to tak funguje.

 • Jolana Fišerová

  Děkuji, zkoušela jsem, funguje. Dnešní názvosloví je trochu jiné, takže místo „Rám“ je tam napsané „Okraje“, aby to někoho nezmátlo. Dát „0“ (nulu) a OK, a rámeček zmizí.

 • Roberto Legnani

  great site to resize images online http://www.ridimensionare-foto-online.it/

 • Lili

  Abyste dostali tlačítko jako odkaz, nejprve obrázek označíte a pomocí symbolu řetězu v editoru přidáte odkaz úplně stejně jako do textu.tak z tohoto som blbec :)

 • Dobrý den, v tuto chvíli jsme pokročili zase trochu dále, máme dva editory, skladba různých služeb se mění – pokud budete chtít zaslat nějaký dobrý tip, jak vložit pěkné tlačítko na své stránky, napište nám prosím na „podpora@webnode.cz“, poradíme něco dobrého.
  Roman, tým Webnode