2013 – rok, o který jsme se podělili s miliony dalších

Blížíme se ke konci toho pravděpodobně nejlepšího roku v historii Webnode. Kdybyste se mě zeptali, co si pamatuji z roku 2013, bylo by to množství úžasných změn, které se ve Webnode udály. Proto jsem své kolegy poprosil, aby se s vámi podělili o všechno, co se v roce 2013 stalo a co by si přáli do nového roku.

Miroslav – vývojářský tým

V tomto roce jsme dokončili několik funkcí, o které měli naši uživatelé největší zájem. Dnes už mohou přidávat formuláře, používat šablony pro mobily, nebo nechat návštěvníky, aby se registrovali na jejich webu.

Do roku 2014 přeji webmasterům Webnode webů mnoho nových a skvělých online příležitostí.

Martin – designérský tým

V roce 2013 jsme byli hodně produktivní. Vypustili jsme do světa šablony pro weby a blogy přizpůsobené novým trendům ve webdesignu. Uživatelé mají k dispozici šablony se slideshow v hlavičce, širší formáty stránky i speciální šablony pro e-shopy, díky kterým si zákazníci nakupování skutečně vychutnají. Potom jsme se zaměřili na design šablon pro mobilní zařízení a než rok skončil, přinesli jsme vám 5 sad mobilních šablon pro weby, 2 sady mobilních šablon pro e-shopy a 2 sady responzivních šablon.

Do příštího roku přeji všem uživatelům, aby si čtenáři a fanoušci jejich stránky co nejvíc užili.

Markéta – marketingový tým

Čísla byla letos na naší straně. Webnode teď používá úžasných 15 milionů uživatelů! Mnoha z nich jsme pomohli zlepšit jejich webové projekty, jenom na Facebooku, Twitteru a Google+ jsme odpověděli na 50 000 otázek. Na sociálních sítích máme více než 300 000 fanoušků. Navíc jsme pro náš blog vytvořili přes 100 nových článků a odvysílali 36 živých webinářů, které spojily dohromady více než 3 000 lidí.

Našim uživatelům bych do příštího roku přála, aby jejich weby dosáhly na vrchní příčky ve výsledcích vyhledávání.

Joao – tým zákaznické podpory

Rok 2013? Mohli bychom mu říkat i 250 013, protože taková je bilance tohoto roku. Náš tým zodpověděl více než čtvrt milionu dotazů v 15 světových jazycích!

Do příštího roku vám přeji miliony spokojených návštěvníků a zákazníků.

Andrea – tým personálního oddělení

Tohle byl ten nejvíce vzrušující rok mého života. Webnode vyrostl, místo 39 zaměstnanců jich má teď 77. A tři z nich navíc uvítali do Webnode i své potomky. Nina, Antonín a Julie jsou naše děti roku!

Do roku 2014 bych všem našim uživatelům popřála mnoho úspěchů v podnikání. Aby mohli vytvořit ještě více pracovních příležitostí pro všechny.

Katka – lokalizační tým

Jsem nadšená z toho, jak jsem mohla Webnode pomoci vyrůst do celého světa. Náš systém je teď dostupný ve 25 jazycích. S každým krokem jsme blíže k tomu, aby si úplně každý mohl vytvořit vlastní web ve svém rodném jazyce.

Do příštího roku všem přeji co nejvíce příležitostí k růstu. Ať se dostanete tak daleko, jak si jenom přejete.

Rok 2013 by nikdy nebyl tak skvělý nebýt vás, našich uživatelů. Proto ani toto shrnutí nebude kompletní, pokud k němu nepřidáte své zážitky s Webnode. Napište nám do komentářů, na Facebook nebo Google+.

Celý tým Webnode vám přeje šťastný a úspěšný rok 2014!

 • Alvin Sevil

  Já jsem zatím se vším spokojn (samozřejmě na konci roku sem měl pár problémů ale to už je minulost)

 • Pěkný den Alvine,
  Děkujeme za slova chvály, vynasnažíme se, abyste s námi byl spokojený i v roce 2014 a aby už k žádným problémům nedocházelo. Přeji Vám mnoho úspěchů.
  Vojtěch Žák, tým Webnode

 • Alvinek Sevil

  Dobrý den nechci vás nějak (jak bych to žekl) ponožovat ani ne ten opak se vším jsem spokojen ale konkurence je hold konkurence podívejte se na webgarden aspon 5 veci tam má zadarmo (sice je americky) ale zcela zadarmo.
  Stále se mi tato sluřba líbí možná ji ještě někdy využiju ale máte až příliš silnou konkurenci (teda webgarden tam je trochu zmatek kvuli zvyku odsud)
  ale když zde chci dát „přihlášení uživatele “ tak mi vyskočí varovné okénko a tam „Aktivujte si prémiové služy!) a tam to udělám zadarmo samozřejmě nemaj to tam tak hezky uspořádaný jako vy ale můýu tam dát co chci a nikdy neukáže aktivujte prémium na to tam je okýnko vpravo a je tam i lepší nastavení hlavičky,levého sloupce,pravého sl. (a možná i patičky) a jediné co tam dělá reklamu na službu je tredičně adresa ale můžu si vybrat z webgardem(výchozí),populise,evenweb a ještě jeden také tam můžu nastavit ikonu webu a bůhví co ještě. Ale abyste se necítili že jsem vás opustil budu to tu používat spíš pro ty méně vyznamější věci (tím nemyslím prezentaci mé společnost Náš GM [viz nasgm,webgarden.com] ) sice jsem všechny weby smazal a chystam poslední ale jedno zůstane navždy … adresa v prohlížeči ne dělám si legraci :-D myslím tím to že máte pěkně uspořádané šablony a vše heky přehledné ale třeba ta možnost HTML kó (Embed) ta de i tam stačí kliknout na tlačítko Zdroj a máte html kod jak vyšitej. ( myslím ty znaky jako ,,
  atd
  a už radši končím je to čtní na 5 minut a psaná na 10
  ale pokud by jste přidali jako registrace a přihlášení uživatelů zadarmo hned bych vás použil :-)

  Pěkný den a pozdav přeje

  Alvin Sevil

  PS.: styl se dělá přes html kódy (p = začáteční znak musí se psát ; u= (unline) podtržení ; strong = tlusté písmo Vše se píše v