Web měsíce: trpělivost růže přináší

Webové stránky firmy Flaminger

Po 10 letech práce v renomované firmě na výrobu a montáž oken a dveří se Branislav Lukáč rozhodl začít pracovat sám na sebe a být svým vlastním pánem. Společně s přítelkyní zmapoval požadavky zákazníků – a v létě roku 2010 spatřila světlo světa firma Flaminger a její webové stránky www.Flaminger.sk.

Ze začátku to samozřejmě neměli jednoduché.

Jako nová firma na trhu jsme se museli hodně ohánět, abychom se dostali lidem do podvědomí,“ vzpomíná Branislav. „Nejlepší formou propagace nám přišla právě webová stránka.“

Kdyby si ale nechali vytvořit web na zakázku, stálo by je to velké peníze. Proto se rozhodli vytvořit si www stránky sami.

Vyzkoušel jsem víc systémů, ale Webnode mi přišel nejpřehlednější, srozumitelný a cenově dostupný,“ pochvaluje si Branislav. Od té doby jsou webové stránky jejich hlavním způsobem propagace.

Jak rostou webové stránky

Trvalo to dlouho, než pan Lukáč dostal web do jeho současné podoby. Vyzkoušel mnoho šablon a rozložení stránky a vyslechl si mnoho výčitek od své přítelkyně. „Nadávala mi, že kdykoliv něco dokončím, hned to zase rozeberu a začnu od začátku,“ směje se Branislav. „Já ale pořád nebyl spokojený.“

Panu Lukáčovi totiž nestačilo mít jen hezký web. Chtěl webové stránky, na kterých zákazník rychle najde to, co potřebuje. „Sám nesnáším, když musím proklikat celé stránky, než něco najdu,“ vysvětluje Branislav.

Vyhnul se i tomu, aby na web vkládal sáhodlouhé texty. „Je to zbytečné. Nikdo je nikdy nedočte. Lepší je probrat detaily se zákazníkem osobně, spíše ho tak přesvědčíte.“

Ukázka podstránky firemního webu flaminger.sk

Branislav Lukáč sází na výstižné texty a bohatou kolekci
ilustračních obrázků. A dělá dobře.

 

A jeho přístup funguje. Internetové stránky mají stále větší návštěvnost a pan Lukáč nemá o zákazníky nouzi. Přestože neměl zkušenosti s tvorbou www stránek, využil možností systému Webnode naplno a vytvořil si krásné a přehledné stránky, v nichž každý rychle najde to, co potřebuje.

Máte stejně krásné stránky jako pan Lukáč? V tom případě se i vy zapojte do naší pravidelné soutěže Web měsíce.

Ještě nemáte webové stránky? Zkuste si je vytvořit s Webnode!

  • nasebanovce

    Aký je to typ šablóny?

  • Pěkný den, jedná se o šablonu Serious :) Vojta Žák, tým Webnode

  • nasebanovce

    Ďakujem, pekne