Responzivní šablona Stylic: V jednoduchosti je krása

Tvorba responzivních www stránek

Seznamte se s elegantní Stylic, šablonou, která vás nadchne svojí čistotou a jasnými kontrastními barvami. Stylic je navíc plně responzivní, což ocení zejména uživatelé mobilních telefonů. Chcete, aby vaše produkty na webových stránkách opravdu vynikly? Vytvořte si vlastní web zdarma s šablonou Stylic!

Barevné varianty responzivního designu šablony Stylic

 

 

Co je responzivní šablona?

Responzivní šablony jsou takové šablony, které se ideálně přizpůsobí jakémukoliv zařízení (tabletu, pc, mobilu atd.), na kterém si www stránky prohlížíte. Protože už 42 % Čechů vlastní chytrý telefon a skoro polovina z nich ho denodenně využívá k prohlížení webových stránek, může responzivní design výrazně ovlivnit spokojenost vašich zákazníků. Podívejte se na náš článek na téma responzivních a mobilních webů.

Možnosti tvorby responzivního webu s Webnode

Webnode má na skladě již několik sad responzivních webdesignů, které mají vždy množství barevných a tématických variant pro vaše internetové stránky.

Další responzivní webové šablony Webnode

 

Vyzkoušejte si šablony hned teď! Návod na zaměnu šablony najdete v naší nápovědě.

 

 

 • Honza

  Dobrý den,
  zvolil jsem si tuto pěknou šablonu, ale ta neobsahuje tři kulaté ikonky „Features“ … poradíte mi , jak je mám do stránky vložit? Díky.

 • Valter

  Tiez by ma zaujimalo ako spravit taketo zobrazovanie.

 • Dobrý den, Honzo i Valtere,

  děkujeme za komentáře.

  Tlačítka můžete do šablony vložit např. pomocí tabulky, u které zvolíte jeden řádek a tři sloupce. Do nich poté můžete vložit třeba obrázek nebo text s odkazem a nakonec můžete vše zarovnat na střed.
  Radu, jak můžete jednoduše vytvořit tlačítka s odkazem, naleznete také v našem předchozím článku zde: https://www.webnode.cz/blog/2013/02/rychly-tip-vytvorte-si-tlacitko-s-odkazem-snadno-a-rychle/

  Neváhejte se pochlubit, jak Vašemu webu nové šablony sluší :)

  Dagmar Mašková, tým Webnode

 • Marek Kach

  Dobrý den, rád bych se zeptal na jména responzivních šablon. V článku zmiňujete Stylic, které jsou ty další? Ve výběru to jako samostatná kategorie není. Děkuji.

 • Dobrý den, pane Kachu,

  od letošního roku jsou všechny naše nové šablony responzivní, jedná se tedy o ty v kategoriích Trendy, Darko i poslední Stylic, kterou právě zmiňuje tento článek.

  Náhled předchozích šablon můžete vidět ve starším příspěvku zde: https://www.webnode.cz/blog/2013/12/chytre-sablony-ktere-se-vam-prizpusobi/

  Dagmar Mašková,
  tým Webnode