Webnode 2.0 – nová tvář pro vaše webové stránky

Vytvořte si webové stránky zdarma

S radostí vám představujeme Webnode 2.0, novou generaci online nástroje pro tvorbu webových stránek. Naši vývojáři a designeři pracovali na nové verzi více než dva roky a podrobili ji tisícům uživatelských testů. Nabízíme vám tedy opravdu nejjednodušší a nejrychlejší cestu k vlastnímu úspěšnému webu.

Na čem jsme si dali záležet nejvíc?

 • Moderní designové šablony optimalizované pro počítač i všechna mobilní zařízení.
 • Kompletní obsah pro různé typy webů: firemní weby, portfolia i hobby stránky.
 • Maximální jednoduchost používání editoru webových stránek.

Jak vypadají weby vytvořené s Webnode 2.0?

K dispozici máte desítky responzivních šablon vytvořených na míru různým oborům. Inspirujte se weby našich uživatelů, stačí kliknout na obrázek a prohlédnout si jejich nové stránky.

Webové stránky ekofarmy vytvořené ve Webnode 2.0

Webové stránky koupelnového studia vytvořené ve Webnode 2.0

Webové stránky kavárny vytvořené ve Webnode 2.0

Jak to funguje? Jednoduše!

Webnode 2.0 je tady pro všechny, kteří si chtějí udělat svůj vlastní web, ale nemají žádné zkušenosti s programováním. A když říkáme pro všechny, tak myslíme opravdu pro všechny. Ať už jste květinářka, hodinový manžel, fotograf, advokát nebo trenér nohejbalového klubu, s Webnode 2.0 si zvládnete vytvořit web za jediné odpoledne.

Intuitivní editor pro snadnou tvorbu webu

V menu pro vkládání obsahu naleznete názorné ikony s popisky

Odpovědi na otázky, které vás možná napadají

Jaké jsou hlavní změny v nové verzi?

Už nemusíte hledat šablony vhodné i pro mobilní zařízení – ve Webnode 2.0 jsou responzivní všechny. Každá z nich je vytvořená pro konkrétní profesi či koníček a odpovídá nejnovějším trendům v oblasti webdesignu. Stačí vložit vlastní obsah a web je hotový. Nachystali jsme pro vás navíc databázi profesionálních fotografií, videí a ikon, které můžete pro své stránky použít zcela zdarma.

Lze převést mé současné stránky do nové verze Webnode?

Webnode 2.0 není pouze vylepšením starší verze. Jde o zcela nový systém, a proto není možné weby postavené na původní verzi převést na Webnode 2.0. Původní projekty zůstanou samozřejmě i nadále funkční – tak dlouho, dokud je budete chtít používat. Po vytvoření nového webu s Webnode 2.0 si můžete z původního projektu nechat přesunout Prémiové služby i vlastní doménu.

Proč Webnode 2.0 nemá některé funkce, které původní editor měl?

Webnode 2.0 neustále vyvíjíme a nové funkce budou přibývat postupně. První funkcí, kterou jsme přidali na přání našich uživatelů, byly formuláře. Dále pro vás chystáme statistiky návštěvnosti a další funkce budou rychle následovatO každé z nich vás budeme samozřejmě informovat, takže vám neutečou žádné novinky.

Existuje Webnode 2.0 pro e-shopy?

E-shopy můžete vytvářet pouze v původním editoru Webnode. Nová verze pro e-shopy je zatím ve fázi vývoje.

Budou se měnit ceny balíčků?

Webnode 2.0 je zbrusu nový produkt a s tím je spojena i nová struktura Prémiových služeb a cen. Můžete kdykoliv kontaktovat naši podporu, která ochotně převede balíček či doménu z Webnode 1.0 na váš nový web.

Webnode 2.0 – váš parťák pro tvorbu webu

Webnode 2.0 není jen produkt, se kterým si vytvoříte krásné stránky. Je to i tým lidí, kteří vám pomohou, kdykoliv budete potřebovat. Jsme tu pro vás, neváhejte se na nás obrátit, kdykoliv si nebudete s něčím vědět rady. Těšíme se na vaše zprávy a otázky.

Mrkněte na 7 minutové video, které vám pomůže při prvních krocích s novým Webnode editorem.

Už jste vyzkoušeli nový Webnode 2.0? Podělte se o své dojmy s ostatními čtenáři.

 • Monika Surmajová

  Nové stránky jsou moc hezké. Jenže já mám problém s tím, že nevím, jak a kam
  vkládat články, případně vytvořit blog. To je jedna z nezbytných věcí, kvůli kterým jsem si stránky zakládala. Nápovědy jsou všechny orientované na staré verze stránek. Můžete mě nasměrovat, prosím? Děkuji.

 • rudyf

  Inovácie, modernizácia to áno, ale za dôležitú považujem ich formu. Zatiaľ som nepozeral vašu novú verziu WEBNODE 2,0, ale po prečítaní vety, citujem : „Jde o zcela nový systém, a proto není možné weby postavené na původní verzi převést na Webnode 2.0.“ koniec citatu, ma predpokladané nadšenie hneď opustilo. Chápem, že máte vývojový tým šikovných ľudí, ktorých určite odrádza stereotypná práca korekcií existujúcich šablón a „bažia“ teda po niečom novom. Zamysleli ste sa však aj nad nami, vašimi užívateľmi a zväčša pracujúcimi ľuďmi, živiacimi sa niečim iným a popri tom spravujú svoj web, ktorý normálne tiež chcú byť „trendy“? Za akú cenu však? Znova presedieť hodiny nad novou koncepciou stránok, navyše v dobe, keď táto forma „zábavy“ pomaly prechádza za svoj zenit. Nie toto nepovažujem za správnu cestu. Prínosom by pre mňa bola inovácia vo forme vyššej funkcionality v rámci toho, čo som už raz spravil a vy mi umožníte s minimom času moju prácu vo vašom systéme zdokonaliť. Aký zmysel má inovácia od nuly ??? Žiaden.

 • Lenka

  Bohužel, vůbec nejsem novou verzí webnode nadšena. V administraci nevidím možnosti, které jsem měla na předchozí verzi. Jsem zmatena, nevím, jak postupovat – jak vytvořit sloupec kategorií s články vlevo. Výběr šablony ve free verzi osobních stránek je dost omezený a toto neumožňuje – a nebo jsem nepochopila, jak to udělat. Fakt nevím.

 • David Hornak

  No starší verze měla více fcí, nové šablony jsou pěkné, ale možnosti editace jsou omezené. Docela mi chybí i náhled šablony, kdy pořádně nejde vidět jak web vypadá celkévě, prostě musím zvolit a následovně vidím jak web vypadá.

 • Didi

  Snad se to zlepší, zatím krok zpátky, škoda. Možnosti úprav byli lepší ve Webnode 1.

 • Dobrý den,
  nápověda je připravená zde:
  http://www.webnode.cz/napoveda/
  – pokud potřebujete s něčím pomoci, stačí napsat na „podpora@webnode.cz“
  Roman, tým Webnode

 • Dobrý den,
  máte pravdu, že je potřeba stránky vytvořit znovu a je potřeba tomu věnovat určitou část Vašeho času.
  Kopírování starých stránek není žádoucí mimo jiné proto, že by při mechanickém kopírování stránek nedošlo k renovaci a zjednodušení.
  Čas hodně obsahových webů je už za námi – uživatelům se moc už číst nechce.
  Chceme tak uživatelům nabídnout nástroj, který jim pomůže v rozvoji – ne jenom program, pomocí kterého uděláte stránku.
  Roman, tým Webnode

 • Dobrý den, Lenko,
  články nejsou v novém editoru prozatím dostupné, pro jejich tvorbu je potřeba použít např. tento postup:
  http://screencast.com/t/MppwaTkHF2
  Jinak pokud se něco nedaří, napište nám prosím na „podpora@webnode.cz“, rádi poradíme a navedeme Vás správným směrem.
  Roman, tým Webnode

 • Dobrý den,
  funkce budou dále přibývat, na náhledech pracujeme, velmi brzy by se měly objevit náhledy vytvořených projektů, náhledy šablony před založením projektu by měly přijít následně.
  Editor se stále rozvíjí, určitě to není konečná.
  Roman, tým Webnode

 • Dobrý den, Didi,
  děkuji za názor – pokud dáte novému editoru šanci, určitě zjistíte, že s ním jdou udělat mnohem lepší stránky, než s tím starým, i když tam nejsou úplně všechny funkce.
  Je mi jasné, že to nemohu říci úplně obecně – pro víceobsahové weby prozatím další funkce vytváříme.
  Klasické webové prezentace se však posunuly o mílový krok dále.
  Roman, tým Webnode

 • Lenka

  Díky moc za odpověď, vyzkouším a když tak se ozvu. Díky moc! :-)

 • Martin

  Môžem sa vrátiť na pôvodný editor?

 • Dobrý den, Martine,
  starý editor již není pro nové registrace dostupný. Již se nebude dále vyvíjet, budeme poskytovat pouze technickou podporu.
  Pokud budete potřebovat s prací v novém editoru pomoci, napište nám prosím na „podpora@webnode.cz“, případně na náš Facebook do zpráv, rádi Vás navedeme správným směrem.
  Roman, tým Webnode

 • smide

  Dobry den,

  ako v novom editore zmenim sablonu? V predoslej verzii som moholo lubovolne menit sablony aj ked som uz web mal hotovy. Tu nevidim taku moznost. Ake jazyky su k dispozicii? Budem potrebovat napriklad vo viacjazycnom webe aj Norsky jazyk. Mohli by ste niekde uverejnit ake jazyky su vobec v ponuke? Inak podla vsetkeho to vyzera tak , ze svoj novy premiovy web, teda pokial sa neda vratit verzia 1 budem robit inde. Tato verzia 2. je sice pekna , ale ak ma clovek aj vlastnu fantaziu, takmer nepouzitelna…

 • Dobrý den,
  v novém editoru není prozatím možné šablonu dodatečně měnit – do budoucna nevylučujeme, v tuto chvíli to však není možné technicky provést – každá šablona je udělaná trochu jinak, změna by přinášela problémy ve zobrazování obsahu.
  V tomto ohledu by bylo nutné založit nový projekt – prémiové služby můžeme na Vaši žádost přenést.
  Jinak pro vícejazyčné weby nabízíme velmi širokou škálu jazyků – viz.:
  http://screencast.com/t/BZV2pmKvb
  http://screencast.com/t/yv5lg9JXNXum
  http://screencast.com/t/fqybbgAKoE
  – zde platí to samé, jako ve starším editoru – texty předdefinované námi se přeloží, vlastní texty si musíte přeložit sám.

  Registrace projektů ve starém editoru jsou již uzavřené – editor se nebude nadále vyvíjet, pouze k němu budeme poskytovat technickou podporu. Nový editor by měl být co do možností úpravy mnohem svobodnější – při použití jedné šablony můžete změnou obrázku na pozadí a jiným umístěním různých prvků a sekcí docílit tvorby různorodých webů – co do kreativity by měl být nový editor právě příznivější – pokud budete potřebovat s čímkoliv pomoci, dejte nám vědět na „podpora@webnode.cz“, rádi Vás navedeme správným směrem.
  Roman, tým Webnode

 • Monika Surmajová

  Dobrý den, děkuji za odpověď. Snažím se nové verzi přijít na kloub, no, zatím mě to celkem vyčerpává. Je, nebo bude možné přidat do podstránky další podstránku?

 • Dobrý den, Moniko,
  podstránky se v rámci podstránek tvoří přetažením dané stránky myší na požadované místo v rámci „Stránek“ – viz.:
  http://www.webnode.cz/napoveda/index.php?/Knowledgebase/Article/View/3037/
  Pokud máte více služeb, bude určitě lepší udělat nějaký rozcestník, který povede dále na jednotlivé služby – např. něco jako zde:
  http://www.czechfrozenfresh.com/nase-nabidka/
  Jinak takto rozcestník můžete udělat pomocí nabízených prvků (produkty, služby), případně si vytvoříte vlastní rozcestník kombinací textových a obrázkových odkazů, stejně jako např. články.
  Pokud budete potřebovat s rozcestníkem trochu více pomoci, napište nám prosím na „podpora@webnode.cz“, uděláme Vám nějaký podrobnější návod.
  Roman, tým Webnode

 • Celkem často odkazuji své klienty, kteří chtějí rozumný web a mají minimální rozpočet na tvorbu webu, právě na Webnode, viz. například „Tvorba webu svépomocí“ v článku http://bit.ly/JakVybratTvurceWebu . Vždy se mi zdál webnode, jako rozumné řešení za rozumný peníz, i když jsem věděl, že má několik nedostatků. Teď ale koukám na Webnode 2.0 a vypadá to, že jste se velmi polepšili. Nicméně komentáře jsou spíše záporné. Budu muset pořádně vyzkoušet. Držím palce!

 • Dobrý den,
  díky za zprávu – snažili jsme se, aby byl nový editor dobrý nástroj pro uživatele, kteří nemají s tvorbou stránek moc zkušeností.
  Některé prvky v něm prozatím chybí – od uživatelů sbíráme všechny podněty a podle jejich četnosti se rozhoduje, co přijde dále.
  Některé komentáře jsou samozřejmě negativní – máme však i poměrně velkou pozitivní zpětnou vazbu, již jsem viděl vzniknout několik opravdu krásných stránek.
  Snad Vás do budoucna nezklameme – editor bude potřeba vyzkoušet, již by měl být jen lepší a lepší.
  Roman, tým Webnode

 • Tomas Slahunek

  Může mi někdo poradit jak se dostat do administrace, popřípadě ke zrušení původního webu??

 • Dobrý den,
  toto bude nejlepší pořešit přes email – takto nemohu mluvit o přístupových údajích.
  Napište nám prosím zprávu na „podpora@webnode.cz“ a také tam prosím přidejte název projektu, o který se jedná.
  Roman, tým Webnode

 • Alena Jeřábková

  prosím radu, udelala jsem web na uzasne celoplošné obrazovce, ale proste po ukazce známým nebyli schopni se v nich orientovat. Prosim jak v novych šablonach změním šablonu na jinou, ktera bude mit pevne menu na boku obrázku ?,, Děkuji

 • Dobrý den,
  dodatečně změnit šablonu není v novém editoru možné.
  V tomto ohledu by bylo nutné založit nový projekt a stránku udělat znovu.
  Pokud máte u nové stránky zaplacené prémiové služby, stačí nás kontaktovat z emailu vlastníka projektu, vše přeneseme.

  Roman, tým Webnode

 • Misak

  Dobry den,jak mohu přidat diskuzní fórum na své stranky.děkuji

 • Dobrý den, Misaku,
  samostatné diskusní fórum prozatím nový editor neobsahuje. V rámci stránky s blogem se dají u článků přidat Facebook komentáře.
  Na jiné stránky je nutné využít nějakou službu třetí strany, kterou vložíte pomocí html kódu.

  Mohu doporučit službu, přes kterou vedeme i tento blog:
  https://disqus.com/

  Případně nějakou jednodušší:
  http://www.htmlcommentbox.com/

  Jestli Vám služby nepůjdou vložit, napište nám prosím zprávu na „podpora@webnode.cz“, zkusíme pomoci.

  Roman, tým Webnode

 • Jana Vítková

  Dobrý den,
  lze prosím změnit adresu vytvořené stránky nebo překopírovat vzhled a obsah jednoho projektu do jiného? Ptám se proto, že mám špatný název webové stránky a potřebovala bych tedy jednu z výše zmíněných cest využít, abych nemusela vytvářet celý web znovu.
  Doufám a děkuji :-)
  JV

 • RTTV

  Dobrý deň,ako si vytvorím stránku v pôvodnom editore ktorý bol podla mna lepší ?

 • Dobrý den,
  osobní a firemní prezentace již v původním editoru založit nejdou.
  Editor se nebude již dále vyvíjet, budeme k němu poskytovat pouze technickou podporu a reagovat na nové požadavky internetových prohlížečů.
  Zkuste však dát novému editoru šanci – práce s ním by měla být velmi intuitivní, případně rádi pomůžeme na „podpora@webnode.cz“.
  Roman, tým Webnode

 • Katka

  Zdravím, včera jsem si založila web a při úpravě se mi při vytvoření nové stránky na webu nabízela v šablonách pro stránky šablona blog. Dnes se mi tato možnost již nenabízí. V čem dělám chybu? Postupuji přesně tak, jako vždycky, dám založit novou stránku, vybrat ze šablony. Šablona blog tam už prostě není:-). Předem děkuji za odpověď.

 • Dobrý den, Katko,
  takto obecně mě napadá, zda jako typ projektu nevolíte eshop – ten používá úplně jiné designy a šablony.
  Jinak bych Vás poprosil nám tento dotaz zaslat na „podpora@webnode.cz“, vše ověříme a rádi pomůžeme.
  Roman, tým Webnode

 • Jirka.K

  Dobrý den, také bych přivítal možnost vytvoření nových stránek ve starém editoru. Nový mi naprosto nevyhovuje! Jsem z toho totálně vyřízený! Nemůžu si nastavit menu! Nejde změnit šablonu!!! Připomínáte mi Seznam, který neustále vylepšuje, ale pro uživatele je to krok zpět. Škoda!!!

 • Dobrý den, pane Jirko,

  děkuji za zpětnou vazbu – nový editor obsahuje některé funkce původního editoru, jiné nikoliv a některé má navíc.
  Stále se snažíme nabídnout nástroj, se kterým si i začátečník udělá pěknou stránku, tento cíl se nemění.
  Pokud dáte novému editoru šanci, věřím, že si zalíbíte nové designy a na nový styl práce s editorem si brzy zvyknete.

  Rádi pak také s čímkoliv poradíme, stačí napsat na „podpora@webnode.cz“.

  Roman, tým Webnode

 • Jirka.K

  Potřeboval jsem udělat jeden projekt, bohužel jsem musel sáhnout po jiné firmě. Moc mě to mrzelo, protože jsem vás měl rád. No co už… Přeji hodně úspěchů :-)

 • SuperJardaVEVO

  Dobrý den můžu se zeptat jak vložit něco v html formátu na svoje stránky?

 • Dobrý den,
  vlastní html kódy je možné přidávat do těla stránky přes „plusko“ na levé straně dle tohoto návodu:
  https://www.webnode.cz/napoveda/index.php?/Knowledgebase/Article/View/3028/

  Html kódy do hlavičky stránky můžete vložit v rámci SEO nastavení jednotlivých stránek. Pokud nebudete moci možnost najít, napište nám prosím na „podpora@webnode.cz“, rádi uděláme trochu podrobnější návod.

  Roman, tým Webnode

 • Luky

  Chápu to správně, že pro firemní prezentace můžu vybírat už jen z těch nových prasáckých šablon a k těm starým už se nedostanu? Chtěl jsem vytvořit jednoduché stránky pro sportovní klub (staré šablony byly pro tento účel jednoduché a plně vyhovující), ale z těchto nových „supermoderních“ se prostě vybrat nedá. Kýčovitost z nich tříská na všechny strany.

 • Luky

  Jenom doplním, pro jiné účely webu jsou šablony ok, ale pro sportovní sekci jsou fakt nevhodné.

 • Dobrý den,

  osobní a firemní prezentace již ve starém editoru registrovat nejdou – editor se dále nevyvíjí, pouze reagujeme na nové požadavky prohlížečů.
  Dostupné jsou tedy opravdu jenom nové šablony a nový editor – témata pro šablony postupně sbíráme a také přidáváme další druhy. Sportovních šablon tam prozatím moc není, ale jejich počet jistě vzroste.

  Rádi však pomůžeme při práci s novým editorem – napište nám prosím na „podpora@webnode.cz“, co by Vám v novém editoru vyhovovalo lépe – můžeme poradit a také Váš podnět posuneme dále pro další vývoj.

  Roman, tým Webnode

 • Jára

  Můžu se zeptat jestli se platí za provozování e shopu?

 • Dobrý den, pane Járo,

  eshop je možné v základní verzi vést zdarma, nicméně základ je hodně omezený (10 produktů, absence napojení na srovnávače zboží, atd.).
  Ceník můžete najít zde:
  https://www.webnode.cz/eshop-cenik/

  Jinak nejlepší bude, když nám na „podpora@webnode.cz“ napíšete svou představu o novém eshopu, situaci pak zhodnotíme a navrhneme, jaký typ služby bude nejlepší, případně zda se náš systém pro Vás vůbec hodí.

  Roman, tým Webnode

 • Jára Klouček

  Můžu se zeptat jestli je doména se slevovým kuponém zdarma. A ještě jestli se dá doména zrušit.

 • Dobrý den, pane Járo,

  doménu na 1 rok zdarma můžete objednat po zakoupení prémiového balíčku Mini a výše v rámci našeho novějšího editoru.
  Slevový kupon se generuje při prvním zakoupení služby.

  Doména jako taková se zaregistruje na objednané období – pokud byste ji chtěl zrušit, prostě ji smažeme z našich systémů, nicméně znovu volná k registraci bude po uplynutí objednané doby.
  Snížit cenu balíčku o hondotu domény nelze. V případě kontrétnějších otázek nám prosím kontaktujte na „podpora@webnode.cz“.

  Roman, tým Webnode

 • Týna

  Dobrý den,
  mohu se zeptat, zda je nějaká možnost po vytvoření stránek změnit šablonu? V základní neplacené verzi jsem tuto možnost nikde nenašla, po případně zda to jde v prémiové verzi? Nebo je třeba stránku zrušit a po 30 ti dnech založit novou? Předem děkuji za odpověď.

 • Dobrý den, Týno,

  nový editor v tuto chvíli nemá možnost šablonu měnit, je tedy potřeba vybrat vhodnou šablonu už na začátek.
  Kopírování obsahu projektu do jiné šablony prozatím testujeme – v případě zájmu nám prosím napište na „podpora@webnode.cz“.

  Roman, tým Webnode

 • Jarda

  Dobrý den,
  můžu se zeptat jestli jde na novém editoru soubor např. ve wordu či power pointu 2013?
  Předem děkuji za odpověď

 • Dobrý den, Jardo,

  nový editor podporuje stejné formáty souborů, jako ten starší.
  Klasické dokumenty a prezentace na stránku vkládat ke stažení můžete.
  Pokud jde o umístění dokumentů přímo ke čtení, bude potřeba je vložit jako obrázek, nebo použít nějakou službu třetí strany.
  Rádi případně poradíme v rámci emailové podpory na „podpora@webnode.cz“.

  Roman, tým Webnode

 • Marcela

  Dobrý den, chci se zeptat, jakým způsobem vytvořit v nové verzi návštěvní knihu nebo diskuzní forum? Nějak na to nemůžu přijít. Děkuji

 • Dobrý den, Marcelo,

  nový editor prozatím tyto prvky neobsahuje.
  Dají se však nahradit službami třetích stran, které na stránku vložíte pomocí html kódu.
  Uživatelům doporučujeme např. službu, kteoru používáme pro diskusi i zde na Blogu – tedy:
  https://disqus.com/

  Rádi poskytneme podrobnější návod na implementaci, v případě zájmu nám prosím napište na „podpora@webnode.cz“.

  Roman, tým Webnode

 • Jára

  Můžu se zeptat jestli jde v novém editoru upravit stránku 404 stránka nenalezena.
  Předem děkuji za odpověď

 • Dobrý den, Járo,

  stránku 404 je možné upravit, když si v editoru zadáte za projektový název „/page-not-found-404“.
  Tedy bude url adresa ve tvaru „cms.vasprojekt.webnode.cz/page-not-found-404“.

  Případně nám prosím napište zprávu na „podpora@webnode.cz“, zašleme přímo odkaz do Vašeho projektu.

  Roman, tým Webnode

 • GunskyCZ Gaming

  Chci se zeptat, kde je v novém editoru možná anketa. Či kdy bude přidána nebo tak něco děkuji

 • Dobrý den,
  anketu nový editor prozatím neobsahuje, ani v blízké době neplánujeme přidání prvku.
  Zde půjde použít služby třetích stran, anketu pak vložíte pomocí html kódu.
  Uživatelům doporučuji např. službu Google Forms, přes kterou jdou ankety jednoduše tvořit.
  Roman, tým Webnode

 • Lenka Chabadová

  Dnes (2.4.2018) som si vytvorila stránku a zistila som, že sa zmenila editácia stránky, po hľadaní info som zistila, že ide o nový vzhľad a nedá sa vrátiť starý čo je škoda, nakoľko nový vzhľad nepodporuje animovaný gif, uloží sa ako klasický obrázok, starý vzhľad mi chýba, nie všeto čo je nové, je vždy dobré. Pre mňa je to krok späť.

 • Dobrý den,
  animované .gif soubory přímo náš editor nepodporuje. Pokud je vložíte, udělá se z nich obrázek – tím se vlastně ztratí animace.
  Teoreticky je možné .gif zobrazovat z jiného zdroje přes vlastní html kód, zdroj však musí být na https a musí být mimo Webnode.
  https://www.jakpsatweb.cz/html/obrazky.html

  Roman, tým Webnode

 • Anna DB

  Zdravím Vás, chtěla jsem se zeptat – existuje nějaký telefon s podporou? Stavím si eshop, jsem trochu začátečnice, na některé otázky jsem zatím nevygooglovala odpověď. díky Anna

 • Dobrý den,
  telefonní číslo posíláme uživatelům se zakoupenými službami, je tak možné jej najít v emailu potvrzujícím aktivaci služeb.
  Jinak doporučím nás kontaktovat na „podpora@webnode.cz“ ideálně z administrace Vašeho projektu přes kontaktní formulář, rádi odpovíme i přes email.
  Případně je také možné využít náš Facebook (Webnode.cz).
  Roman, tým Webnode

 • Iva Vodičková

  Dobrý den,
  ve starém systému mám založený projekt neziskového rodinného centra. Jak mám postupovat, pokud bych ho chtěla převést na nový a přitom zachovat původní neplacenou doménu (.webnode.cz)? Je možné projekt smazat a vzápětí vytvořit nový, kterému bude původní doména přiřazena podle názvu? Stránky bychom chtěli upgradovat, ale nechceme měnit doménu, jelikož její změnu nejsme schopni dát na vědomí všem spřízněným subjektům. Můžete mi poradit? Děkuju za odpověď

 • Dobrý den, paní Ivo,

  děkuji za dotaz – zde doporučím napsat přímo na naši podporu, můžeme se bavit více do detailů.
  podpora@webnode.cz

  Obecně se v rámci starého editoru nové šablony použít nedají, také nejde zachovat původní projektový název (je blokovaný 30 dní po smazání projektu).

  Nicméně by jistě šlo na původní projekt přidat odkaz na stránku novou a ostatní stránky z menu skrýt nebo smazat – na podpoře Vás rádi nasměrujeme správnou cestou.

  Roman, tým Webnode

 • Iva Vodičková

  Dobrý den,
  děkuju za odpověď, tím pádem pro nás bude opravdu nejschůdnější cesta přesměrování na novou stránku.

  Přeju krásný den
  Iva

 • ivavodikov no but

 • Vladan589

  Dobrý den, jak si změním šablonu?

 • Dobrý den,
  šablony v novém editoru nejde mezi sebou prozatím měnit, ani není možné převést obsah ze staršího editoru do nových šablon.
  V tomto ohledu je potřeba stránku udělat znovu.
  Pokud máte u staršího projektu hrazené prémiové služby, stačí napsat na naši podporu, vše přesuneme.
  Roman, tým Webnode

 • Pavel Rosenbaum

  dobrý den,

  rád bych si vložil na svatební web časovač jak dlouho už trvá naše manželství :) děkuji zaradu

  Pavel

 • Dobrý den, pane Pavle,

  počítadlo času náš editor přímo nenabízí, ale bude možné použít služby třetích stran.
  Ty pak na stránku implementujete pomocí html kódu.

  Také se případně dá využít jednoduchý kód, který najdete na konci stránky zde, web je však v angličtině:
  https://htmltips.webnode.com/l/button-with-countdown/

  Jinak mi můžete napsat na podpora@webnode.cz a do předmětu uvést mé jméno (Roman), rád poradím, jak jednoduchý kód z anglické stránky upravit.

  Roman, tým Webnode

 • Jana

  Dobry den, chtěla bych se zeptat, jak prosím změním URL z původní šablony? Aby když si v menu kliknu na Fotogalerie, abych tam neměla původní název ze šablony př. http://www.něco.webnode.cz/moje-práce/ ale .cz/fotogalerie/. Děkuji Jana

 • Dobrý den,
  URL adresu můžete měnit v sekci Stránky v SEO nastaveních dle tohoto obrázku:
  https://www.screencast.com/t/pY4so10Ob
  Zároveň doporučím nastavit Titulek pro danou stránku a Popis opět v SEO nastaveních.

  Přeji hezký den.
  Roman, tým Webnode

 • Jana Gruntová

  Děkuji za rychlou reakci… Zkoušela jsem to, ale místo toho, aby se mi to upravilo, tak mi to úplně zmizelo a následně se mi ukázalo, že stránka neexistuje či že není k nalezení, nebo tak nějak…

 • Zde by si mohl prohlížeč pamatovat původní adresu – vyzkoušejte prosím případně změny publikovat, či se odhlásit a znovu přihlásit k úpravám.
  Jinak nám prosím dejte vědět na našem Facebooku (Webnode.cz) do zpráv, podíváme se na to blíže.
  Roman

 • Helena Zedníčková

  Dobrý den, chci se zeptat, jak se dá změnit pojmenování stránek v menu. Potřebuji upravit a nenašla jsem . Děkuji.

 • Dobrý den, paní Heleno,
  stránky v menu lze přejmenovat, když otevřete sekci „Stránky“, kliknete na danou stránku ze seznamu na levé straně a následně na pravé straně přepíšete daný název:
  https://www.screencast.com/t/poAHThXfEz

  Také pak případně nezapomeňte upravit i URL adresu nové stránky v SEO nastaveních:
  https://www.screencast.com/t/QG83lfMWW5

  Podrobnější informace Vám rádi poskytneme na našem emailu „podpora@webnode.cz“.

  Přeji hezký den.
  Roman, tým Webnode