Registrace uživatelů: Ochraňte soukromí svých stránek

Registrace uživatelů je velmi žádanou funkcí Webnode editoru. Rádi vám přání plníme, a tak nyní můžete zamknout stránky na vašem webu a dát k nim přístup pouze schváleným uživatelům. Se snadnou správou registrací budete mít vždy kontrolu nad tím, kdo má k zamknutým stránkám přístup.

Začínáme

Tato funkce vám umožní sdílet novinky a fotky pouze s rodinnými příslušníky, vytvořit členskou sekci pro zákazníky a obchodní partnery, nebo dát přístup k blogu pouze vybraným uživatelům. Stačí jednoduše zamknout jednotlivé stránky, nebo třeba celý web. Podrobný návod s postupem najdete v naší Nápovědě.

Zamykání_stránek

Zamykání stránek

 

Registrace a přihlášení uživatelů

Jakmile stránku zamknete, vaši návštěvníci uvidí místo jejího obsahu registrační a přihlašovací formulář. Zamknutou stránku si budou moci prohlédnout až poté, co se zaregistrují a vy jim přístup povolíte.

Přihlášení_a_registrace

Registrace a přihlašování uživatelů

 

Správa registrací na stránkách

Díky přehledné správě registrací v administraci vašeho webu budete moci kdykoliv přidávat nové uživatele, schvalovat je, blokovat jim přístup a také je mazat. Prémiový balíček Standard vám umožní schválit 100 uživatelů. S balíčkem Profi můžete dát přístup ke svým zamknutým stránkám neomezenému počtu uživatelů.

Správa_uživatelů
Správa uživatelů

 

4 tipy, jak využít registraci uživatelů naplno

 • Šetřete časem: Chcete zamknout celý svůj web? Pak zamkněte úvodní stránku a všechny ostatní stránky se automaticky zamknou také.
 • Upravujte podle svých představ: Registrační formulář a stránku pro přihlášení uživatelů můžete snadno upravit a přizpůsobit je tak svým představám. Přidejte pole pro adresu, nebo číslo členské karty. Zkrátka jakoukoliv informaci, kterou potřebujete vědět předtím, než dáte uživateli přístup.
 • Na stránkách se pracuje: Registraci uživatelů je možné využít i pro skrytí stránek, na kterých právě pracujete. Až budou hotové, můžete je jednoduše odemknout a zpřístupnit je všem návštěvníkům.
 • Mějte přehled: Každá zamknutá stránka a článek na blogu mají vedle svého jména ikonu zámku a vy tak můžete snadno rozlišit, které stránky jsou veřejné a které ne.

 

Plánujete tuto funkci na svých stránkách využít a chcete se dozvědět více? Napište nám do komentářů pod článkem.

 • RTTV

  Dá sa to aj vo free verzi webu ?

 • Dobrý den,
  ve verzi zdarma je možné stránku uzamknout. Není však možné potvrdit registraci uživatelů – to se dá až s prémiovým balíčkem Standard.
  V praxi tak ve verzi zdarma zamezíte přístup na určitou stránku, nebude však možné umožnit přístup registrovaným uživatelům.
  Info, které se zobrazuje na stránce, se dá upravit stejně, jako jiné stránky (přihlašovací a registrační stránku najdete v seznamu ve Stránkách).
  Roman, tým Webnode

 • Do you have your blog translated into another language? Because google translate doesn’t work properly.

 • Hello, our blog is translated also to other languages.
  If you go throught main portal „webnode.com“ or your local „webnode.es/pt/….“, you will find the blog section in the footer:
  https://www.screencast.com/t/gHfHp8DF
  You should be redirected to the same language version as main portal (if avaiable).

  Roman, Webnode team

 • Doriana Pavani

  Thanks. I found some valuable information in this article.

 • Hello, thank you – we can help more on „support@webnode.com“ if needed ;-)
  Roman, Webnode team