Prodávejte přes internet ještě dnes!

Po několika měsících usilovného programování, testování a úprav vám s radostí představujeme nový Webnode e-shop. Vlastní internetový obchod teď otevřete stejně snadno, jako s Webnode vytvoříte webové stránky. Ať už prodáváte obuv, háčkované hračky nebo ručně vyráběná mýdla, s naším e-shopem zboží během několika minut vystavíte online a můžete začít prodávat.

Jak otevřít vlastní internetový obchod?

Jednoduše se zaregistrujte na www.webnode.cz a vyberte si jednu z našich nových e-shopových šablon. Do každé z nich jsme pro vás nachystali několik ukázkových produktů. Díky nim si vyzkoušíte, jak může váš obchod vypadat a jak s produkty pracovat. Ukázkové produkty snadno upravíte i smažete a do šablony pak jednoduše vložíte vlastní zboží.

Nabídka e-shopových šablon

Nabídka e-shopových šablon

Přidejte vlastní produkty

Správu zboží v e-shopu najdete pod ikonou Produkty v horní liště editoru. Můžete zde přidávat produkty, spravovat jejich kolekce a produkty jednoduše filtrovat. Zákazníkům usnadníte orientaci v obchodě i výběr zboží, když jednotlivé produkty zařadíte do kolekcí. Využít můžete i další funkce, například počítání dostupných kusů nebo štítky produktů.

Přidávání produktů

Přidávání produktů

Verze zdarma a Prémiové funkce

Ve verzi zdarma si celý e-shop můžete vyzkoušet. Přidávejte a upravujte produkty, nastavte si platební metody a způsoby dopravy. Díky testovacím objednávkám uvidíte, jak funguje správa objednávek i e-shopové statistiky a snadno tak zjistíte, jestli vám Webnode vyhovuje. Rozhodnete-li se internetový obchod využívat, pořídíte ho jako součást Prémiových balíčků Standard a Profi.

Nastavení e-shopu

Nastavení e-shopu

Co chystáme dál?

Internetový obchod postupně obohacujeme o další funkce a služby. Již brzy budete moci svoje produkty do e-shopu jednoduše importovat a vytvářet varianty produktů. Chystáme pro vás i možnost přidat e-shop do stávající šablony stejně tak, jako přidáváte jiné stránky webu.

Podrobnější informace o nastavení internetového obchodu najdete v naší nápovědě. Pro inspiraci přidáváme i několik ukázek, jak může váš nový e-shop vypadat. Nám se rozhodně moc líbí.

https://www.na-chalupu.cz/

https://www.ekocesko.cz/

https://www.na-niti.cz/

https://www.marbel-detska-obuv.cz/

Už jste náš nový internetový obchod vyzkoušeli? Napište nám do komentářů, jak se vám tato funkce líbí a jak ji pro vás můžeme ještě vylepšit.

 • Zuzana

  Super. Urcite bych uvitala moznost vlozit eshopovou stranku do jine webove sablony. Ted musim pozivat simpleshop a ma to spousty omezeni a nevypada to graficky moc hezky. :-(
  Takze se budu tesit. Zuzana

 • Dobrý den,
  na možnosti zapnout eshopový modul ve všech běžných šablonách nyní usilovně pracujeme.
  Pro většinu šablon je již možnost dostupná, další přibývají – informace se Vám zobrazí po přihlášení do projektu ve vyskakovacím okně, případně stačí napsat na naši podporu.
  Roman, tým Webnode

 • ivan stransky

  má smysl pomáhat druhým? oni tě za to nebudou mít rádi. kdykoliv tě uvidí, připomene jim to tu situaci, kdy na problém nestačili sami. a navíc tu bude stigma – on čeká můj vděk.