Ceník Prémiových služeb

Připravili jsme balíčky služeb pro každý typ a velikost stránek

PROFI

Balíček pro úspěšný internetový obchod
449 Kč/měsíc
Doména ZDARMA
1 rok
Internetový obchod
Ano
Prostor na serveru
5 GB
Přenos dat
Neomezeně
Použití vlastní domény
Ano
Přednostní podpora
Ano
E-mailové schránky
100
Google Analytics
Ano
Google AdSense
Ano
Import produktů
Ano
Statistiky návštěvnosti a prodeje
Ano
Export do srovnávačů cen
Ano
Měření konverzí
Ano
Varianty produktů
Ano
Slevy
Ano
Doprava do zahraničí
Ano
Registrace uživatelů
Neomezeně
Jazykové verze webu
Neomezeně
Zálohování webu
Neomezeně

STANDARD

Vyvážené služby pro začínající firmu
249 Kč/měsíc
Doména ZDARMA
1 rok
Internetový obchod
Ano
Prostor na serveru
2 GB
Přenos dat
10 GB
Použití vlastní domény
Ano
Přednostní podpora
Ano
E-mailové schránky
20
Google Analytics
Ano
Google AdSense
Ano
Import produktů
Ano
Statistiky návštěvnosti a prodeje
Ano
Export do srovnávačů cen
Ne
Měření konverzí
Ne
Varianty produktů
Ne
Slevy
Ne
Doprava do zahraničí
Ne
Registrace uživatelů
100 uživatelů
Jazykové verze webu
2 jazyky
Zálohování webu
5 záloh
Získejte ke svému prvnímu nákupu Prémiových služeb vlastní doménu na 1 rok ZDARMA. Od druhého roku můžete platnost domény prodlužovat za standardní poplatek.
Vyhrazený prostor pro všechny soubory a obrázky, které nahráváte na své stránky. Do vyhrazeného prostoru se započítávají i e-mailové schránky.
Přenos dat je měsíční limit pro velikost obrázků a souborů, které se stáhnou do počítačů vašich návštěvníků pokaždé, když otevřou vaše stránky. S navýšeným přenosem dat si nemusíte dělat starosti s rostoucí návštěvností vašeho webu.
Připojte jednoduše libovolné množství domén, které už vlastníte, nebo zakupte úplně novou doménu u Webnode. Místo adresy mojefirma.webnode.cz využívejte adresu podle vlastního výběru, jako mojefirma.cz
Garantujeme přednostní vyřízení vašich dotazů, zaslaných na naši zákaznickou podporu. Jsme dostupní 7 dní v týdnu a snažíme se vám odpovědět do 24 hodin od zaslání dotazu.
Přidávejte formuláře, které jsme pro vás nachystali, nebo vytvářejte bez omezení přesně takové, jaké pro své stránky potřebujete.
S pokročilými statistikami se dozvíte více o návštěvnících svých stránek. Odhalte nejčastěji navštěvované stránky a zjistěte, odkud na váš web návštěvníci přicházejí.
Vytvářejte profesionální e-mailové schránky na doméně, na které provozujete své stránky (např. david@mojefirma.cz).
Přidejte do pozadí stránek video a překvapte své návštěvníky originálním obsahem. Můžete si vybrat atraktivní videa z naší databáze, nebo připojit vlastní video ze služeb Youtube či Vimeo.
Začněte prodávat své produkty a služby online. V našem e-shopu jednoduše vystavíte své výrobky, zařadíte je do kategorií, přidáte štítky produktů a zobrazíte původní ceny. S jednoduchou správou objednávek a e-shopovými statistikami budete mít přehled o každé přijaté objednávce i o tom, jak si váš e-shop celkově vede.
Odstraňte z patičky odkaz na Webnode a podpořte profesionální vzhled vašich stránek. Můžete přidat i vlastní favicon do záložky prohlížeče.
Snadno připojíte svůj účet Google Analytics a můžete začít sledovat pokročilé statistiky návštěvnosti i výkon svých stránek.
Vydělávejte zobrazováním reklam na vašich stránkách pomocí služby Google AdSense. Připojte i soubor ads.txt a mějte kontrolu nad tím, jaké reklamy se budou na vašich stránkách zobrazovat.
Zamkněte vybrané stránky svého webu a dejte k nim přístup pouze registrovaným uživatelům. Navštěvníci se musí na stránkách zaregistovat a přístup získají až po vašem schválení. Přístup jim můžete kdykoliv povolit či zamítnout.
Provozujte své stránky ve více jazycích a nabídněte svým zahraničním zákazníkům obsah, kterému rozumějí.

Poznámka: Tato funkce neobsahuje překlad obsahu vašich stránek.
Chystáte větší úpravy vašich stránek? Vytvořte si zálohu a v případě potřeby je budete kdykoliv moci obnovit do původní podoby.
Tento balíček neobsahuje doménu zdarma. Můžete jednoduše připojit libovolné množství domén, které už vlastníte, nebo zakupte úplně novou doménu u Webnode.
Import produktů v csv formátu vám usnadní práci. Nahrávejte produkty hromadně z různých skladových systémů a upravujte je všechny najednou.
Se statistikami prodejů se dozvíte více o zákaznících. Zjistěte, jaký má váš e-shop obrat, které produkty zákazníci nakupují nejčastěji a odkud na váš web přicházejí.
Exportujte své zboží do srovnávačů jako je Zbozi.cz, Heureka, Google Merchant Center nebo Facebook a oslovte ještě více nakupujících.
Připojte svůj e-shop k vašemu účtu v Google Ads nebo Facebook Pixel. Jednoduše v nich měřte konverze, analyzujte návratnost investic a optimalizujte svoji reklamní kampaň.
Prodávejte své zboží v různých barvách, velikostech či příchutích. Pro každou variantu snadno nastavíte vlastní cenu, skladové číslo i dostupnost.
Nabídněte zákazníkům vašeho e-shopu slevy nebo dopravu zdarma. Slevy se mohou vztahovat na všechny objednávky nebo objednávky přesahující určitou částku. Jednoduše zákazníkům vytvoříte i slevové kódy pro uplatnění slev.
Umožněte zákazníkům objednávat vaše produkty ze zahraničí a vybrat si z nabídky lokálních dopravních metod.

Nejčastější dotazy

Na jak dlouho si můžu Prémiové služby pořídit?

Balíček služeb si můžete zakoupit minimálně na jeden rok. Zakoupením balíčku na víceleté období ušetříte i několik tisíc korun. Předplatné na více let vám kromě peněz ušetří i starosti, služby nebudete muset obnovovat každý rok ručně.

Jaké výhody mi přinese vlastní doména?

Místo adresy moje-stranky.webnode.cz získáte adresu podle vlastního výběru, jako např. moje-stranky.cz. Dobře zvolená doména pomůže vašim zákazníkům zapamatovat si vaše stránky a snadno se k vám vracet.

Dostanu k balíčku doménu automaticky?

Ano, k balíčku Mini, Standard nebo Profi získáte registraci domény na první rok zdarma. Po zaplacení služeb obdržíte informační e-mail se slevovým kuponem a jednoduše si svou doménu zdarma zaregistrujete. Slevový kupon je platný 45 dní od vaší objednávky.

Můžu si pro svůj web založit vlastní e-mailovou adresu?

Ano, s aktivním Prémiovým balíčkem Mini, Standard nebo Profi a vlastní doménou si můžete pro svůj web vytvořit e-mailovou adresu jako david@mojefirma.cz.

Nabízíte automatické předplatné?

Ano, při platbě službou PayPal či platební kartou můžete zvolit předplatné, které budeme každý rok automaticky prodlužovat pomocí platebních údajů zadaných při platbě. Před automatickou platbou vám zašleme e-mailové upozornění a všechny informace o předplacené službě. Automatické předplatné můžete sami kdykoliv vypnout v administraci projektu.

Můžu zrušit registraci domény?

Ne, po zaplacení registrace domény se stáváte jejím vlastníkem a není možné registraci zrušit.

Můžu své stránky provozovat i zdarma?

Ano, s Webnode je možné vytvořit a provozovat stránky zdarma. Ke každým stránkám získáte spolehlivý hosting, profesionální zákaznickou podporu a možnost přidat na svůj web neomezený počet stránek.

Poskytujete záruku vrácení peněz?

Ano! Prémiové služby Webnode si můžete vyzkoušet bez obav. Pokud u své první objednávky služeb zjistíte během prvních 15 dní, že vám balíček služeb nevyhovuje, vrátíme vám 100 % zaplacené částky.

Jakou doménu získám a na jak dlouho?

K balíčku Prémiových služeb si můžete vybrat doménu podle naší aktuální nabídky domén. K prvnímu nákupu Prémiových služeb Mini, Standard nebo Profi získáte registraci domény na první rok zdarma. V dalších letech již platíte jak cenu Prémiového balíčku, tak cenu domény.

Co když už mám doménu u jiného registrátora?

Svůj web můžete s Prémiovými službami provozovat i na doméně zakoupené u jiného registrátora. Po zaplacení služeb vám zašleme slevový kupon pro roční registraci domény zdarma. Kromě registrace jej můžete využít i k převedení vaší existující domény k Webnode, či k přiřazení domény k vašim stránkám na Webnode pomocí DNS záznamů.

Jaké jsou podmínky pro vrácení peněz?

Při vaší první objednávce Prémiových služeb poskytujeme 15denní lhůtu pro vrácení peněz v případě, že se rozhodnete služby nevyužívat. Není možné refundovat jinou než první objednávku služeb ani objednávku zaplacenou slevovým voucherem. Vrácení peněz se nevztahuje na objednávku domény. Po zaplacení domény není možné její registraci zrušit. Podrobnější informace zde.

Jak funguje balíček Limited?

Balíček Limited neobsahuje doménu zdarma. Je ideální volbou, když chcete provozovat stránky na vlastní doméně, ale nepotřebujete pokročilé Prémiové služby. Umožní vám ručně připojit vlastní doménu pomocí DNS záznamů. Registrace nové domény či transfer vaší existující jsou placenými službami.

Vyzkoušejte Webnode zdarma

Vytvořte si stránky ještě dnes a vyberte si ten pravý balíček služeb později