Nastavit přeposílání e-mailových zpráv

Tento článek se týká původního editoru Webnode. Pokud byl váš web vytvořen v novém editoru, můžete přejít na nový návod Jak nastavit přeposílání e-mailových zpráv.

Po vytvoření e-mailové schránky můžete nastavit přeposílání e-mailů směřujících do této schránky na jinou adresu. Tato funkce je vhodná především tehdy, když spravujete více e-mailů a nechcete se zvlášť přihlašovat do každé schránky.  

1. Nejprve se přihlaste do administrace webu a v sekci "Domény a e-maily" vyberte možnost "E-mailové účty".                          

Nastavení přeposílání e-mailových zpráv

2. Klikněte na e-mailovou adresu, u které chcete nastavit přeposílání e-mailů do jiné schránky.

Nastavení přeposílání e-mailových zpráv

3. Do řádku "Přeposílání pošty" napište adresu či adresy, na které si chcete nechat poštu přeposílat. Pokud chcete, aby pošta současně zůstávala i v této schránce, uveďte adresu této schránky rovněž do řádku "Přeposílání pošty". Jednotlivé adresy oddělujte středníkem. Pro potvrzení volby klikněte na "Uložit".

Nastavení přeposílání e-mailových zpráv

TIP: V případě, že budete chtít přeposílání pošty zrušit, přejděte znovu do formuláře a z řádku "Přeposílání pošty" adresu/y smažete. Změny poté uložte kliknutím na tlačítko "Uložit".

Pro vaši poštu lze využívat nejen náš webmail, ale je také možné schránku nastavit do poštovního klienta vašeho počítači (Outlook, Thunderbird atd.). Návody na nastavení jednotlivých klientů naleznete v sekci E-maily.


Nepodařilo se vám nalézt odpověď?