Vložit tlačítko Google „+1“

Tento článek se týká původního editoru Webnode. Pokud byl váš web vytvořen v novém editoru, můžete přejít na novou nápovědu.

Kliknutím na tlačítko +1 na vašem webu návštěvník veřejně vyjádří uznání vašim stránkám a pomůže vám tak zvýšit návštěvnost vašeho webu.

1. Po přihlášení do editoru webu přejděte na stránku, na kterou chcete tlačítko vložit.

2. Klikněte na tlačítko "Ostatní" v nástrojové liště v sekci "Obsah". Zvolte možnost "Sociální sítě" a ze zobrazené nabídky vyberte "Google +1".

Vložení tlačítka Google +1 3. Nastavte styl tlačítka (velikost) a zarovnání. Vyberte, zda u tlačítka chcete zobrazovat počet kliknutí (tedy počet +1 od vašich návštěvníků). V okně pod nastavením se zobrazuje náhled, jak bude tlačítko na webu vypadat. Jakmile jste s nastavením spokojeni, potvrďte volbu kliknutím na "OK".                                               

Vložení tlačítka Google +1

4. Tlačítko se objeví na stránce, vždy ve spodní části hlavního sloupce. Na jiné místo na stránce jej jednoduše přetáhněte pomocí myši.

Vložení tlačítka Google +1

5. Provedené změny nezapomeňte publikovat.

TIP: Nastavení tlačítka můžete kdykoliv upravit kliknutím na "Nastavení" v černé liště nad tlačítkem. Pokud již tlačítko nebudete potřebovat, jednoduše jej odstraňte kliknutím na červený křížek.   

Vložení tlačítka Google +1

                Vložení tlačítka Google +1


Nepodařilo se vám nalézt odpověď?