Vložit počítadlo návštěv do webu

Tento článek se týká původního editoru Webnode. Pokud byl váš web vytvořen v novém editoru, můžete přejít na novou nápovědu

Počítadlo návštěv poskytují například VseVJednom.cz, TOPList.cz, NaVrcholu.cz nebo Miniaplikace.blueboard.cz. Tyto služby jsou zpravidla zdarma.

1. Přihlaste se do editoru webu. Klikněte na tlačítko "Ostatní" v horní pracovní liště v sekci "Obsah" a z nabídky vyberte možnost "HTML kód (Embed)".

Vložit počítadlo návštěv

2. Do pole "HTML kód (Embed)" vložte kód počítadla, který jste získali od jednoho z poskytovatelů. Potvrďte kliknutím na tlačítko "OK".

Vložit počítadlo návštěv

3. Počítadlo se začne zobrazovat na stránce. Nezapomeňte vložení počítadla publikovat, aby bylo viditelné i pro návštěvníky vašeho webu.

TIP: Pokud chcete, aby se počítadlo objevovalo na všech stránkách vašeho webu, vložte jej v pokročilém nastavení webu. V editoru klikněte na spodní část tlačítka "Šablona webu" a vyberte možnost "Pokročilé nastavení". Poté postupujte podle návodu výše. Takto vložené počítadlo se bude zobrazovat na každé stránce prezentace.

Vložit počítadlo návštěv


Nepodařilo se vám nalézt odpověď?