Správa rubrik článků

Tento článek se týká původního editoru Webnode. Pokud byl váš web vytvořen v novém editoru, můžete přejít na novou nápovědu.  

Rubriky článků lze spravovat pomocí tlačítka "Články" v nástrojové liště. Klikněte na šipku u dané rubriky. Rubriku s články můžete vložit na jakoukoliv stránku webu, přejmenovat ji či odstranit. Můžete si také zobrazit výpis všech dosud napsaných článků v této rubrice.

Rubriky a články

TIP: Rubriku můžete vložit zároveň na několik míst na vašem webu. Pokud přidáte nový článek, zobrazí se na všech místech, kde je rubrika vložená.

Chcete-li změnit nastavení výpisu článků této rubriky, klikněte na "Nastavení" v horní černé liště rubriky.

rubrika

Otevře se okno s názvem "Nastavení výpisu článků". Zvolte, kolik článků si přejete v rubrice na jedné stránce zobrazovat, v jaké podobě a  a také zde můžete nastavit jejich řazení. Svoji volbu potvrďte kliknutím na tlačítko "OK".

rubrika

Jestliže chcete rubriku smazat ze stránky (tedy ne zcela odstranit ze systému), klikněte na červený křížek v černé liště nad blokem s rubrikou.

rubrika

Rubriku s články můžete zcela odstranit (tedy ze všech stránek vašeho webu). Klikněte na rozbalovací šipku konkrétní rubriky a zvolte možnost "Odstranit".

Rubriky a články


Nepodařilo se vám nalézt odpověď?