Kdy a jak získám provize?

Provize jsou vypláceny prostřednictvím platebního systému PayPal. Není možné posílat šeky, kreditní karty nebo peníze. Abyste mohli přijímat peníze, je třeba vlastnit účet na PayPal. Pokud ještě PayPal účet nemáte, můžete si ho kdykoli založit. Odměnu však do té doby, než bude váš účet funkční, nebude možné vyplácet.

Jakmile překročíte minimální hranici pro vyplácení provize, zašleme vám poštou unikátní PIN kód, pomocí kterého váš účet ověříme. Po obdržení dopisu nám zašlete svůj PIN kód emailem na adresu affiliate@webnode.com a tím bude váš účet ověřen. Ověření je provedeno pouze jednou, a další platby již obdržíte na svůj účet automaticky. Více informací najdete na stránce Podmínky partnerského programu Webnode.

PayPal účet, na který budeme peníze zasílat, si v provizním systému nastavíte podle tohoto návodu:

1. Po přihlášení do svého affiliate účtu klikněte na tlačítko Můj profil v dolní části stránky.

Webnode affiliate program - jak získat provize

2. Na stránce, která se vám otevře, vyberte možnost Platební údaje.

Webnode affiliate program - jak získat provize

3. V záložce Způsoby vyplácení provizí zadejte do pole PayPal e-mail adresu svého Paypal účtu, na který si přejete dostávat provize. Minimální částka pro převod prostředků na účet je 300 dolarů. Nastavení uložte kliknutím na tlačítko Uložit.

Webnode affiliate program - jak získat provize

4. Vždy, když dosáhnete hranice 300 dolarů, začíná běžet 60 denní lhůta, ve které příslušnou částku zašleme na váš PayPal účet.


Nepodařilo se vám nalézt odpověď?